Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossmanó kártyával milyen...

Rossmanó kártyával milyen kedvezményekre vagyok jogosult? Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Mennyi kedvezményt vehetek igénybe?

37 hkm


2016. okt. 4. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ott van a honlapon, meg az újságban, hogy pontosan mire, mennyi kedvezményt adnak. Én szerettem, és sajnáltam, hogy a fiam betöltötte a 3-at, így a pelüst már "csak" a 10%-os végösszegivel tudom csak venni. A múltkor is a Pampers-re Rossmanóval 15% kedvezmény volt.


Annyi a rossz, hogy a Rossmanót már nem lehet a végösszegi 10%-kal összevonni.


De én sokkal jobban szeretem a Rossmannt, mint a DM-et, sokkal olcsóbban lehet vásárolni, és mindig jár a kedvezmény. Nem kell egy csomószor drágán vásárolnod, hogy aztán vehess egy kuponfüzetet, aminek legalább a felét nem is használod...

2016. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokszor pont jó termékekre vannak jó kedvezmények, szoktam oda is járni. Én viszont jobban szeretem a DM-et, mert a rossmann 10%-os kuponnal se kerül kevesebbe a zöld pampers, mint teljes áron a DM-be, kivéve ha rossmanós a pampers.. (bár most meg a dm-ben van rá kedvezmény) szerintem érdemes mindkettőnél figyelni, hogy mikor, hol, mi éri meg jobban. A DM is eddig jobban megérte, mint ettől a hónaptól kezdve.
2016. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Rossmanó kártya annyi, hogy bizonyos babacuccok olcsóbbak vele. Nekem van, mert Rossmann van hozzánk közel, általában ott vásárolok. De bevallom, nem nagyon figyelem, hogy mikor mi akciós vele, csak odaadom a pénztárnál a vásárlás végén.
2016. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!