Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Disney kisméretű posztert hol...

Disney kisméretű posztert hol tudnék beszerezni? Falra szeretném felrajzolni indigóval, akár fekete-fehér is jó lenne. Nincs valami jó ötletetek? A/3-as, vagy A/2-es méretűre gondoltam.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keresgélj neten és simán nyomtasd ki őket fekete-fehérben. Így olcsóbb is. :)
2010. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmik esetleg... ? :)

[link]

2010. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem is gondoltam arra, hogy ki is lehetne nyomtatni, köszi. és igen ilyesmi képekre gondoltam.
2010. ápr. 25. 09:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de hogyan rajzolod fel?

Mármint, hogy oldod meg, hogy ne mozduljon el a falon a kép és az indigó?

Ilyesmin gondolkodok én is, de nem tudom, hogyan lehetne kivitelezni.

2010. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14:02-nek. Lehet boltban kapni ilyen kis ragacsokat amivel pl iskolákban a tanárok ragasztgatnak fel dolgokat a táblára. Pár száz forint és sok van benne. Ezzel egymáshoz tudod tapasztani a papírt és az indígót illetve az indigót a falra. És utána levehető és újrafelhasználható.

Olyan mint egy rágó csak nem ragad annyira :) (máshogy nem tudom elmagyarázni)

2010. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg:D Erre nem is gondoltam. Még használtam is régebben ilyet:D:D:D De lökött vagyok. Köszi.
2010. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keresgélhetsz :)

2010. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2010. ápr. 26. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!