Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek mennyire...

Anyukák, szerintetek mennyire lenne befutó egy ilyen történet?

Figyelt kérdés

Elsősorban a ti véleményetek érdekelne. Most szeretnék először regényt írni, régebben inkább verseket és novellákat írta.


Arról szólna, hogy egy anyukának születne egy koraszülött babája és az ő küzdelmüket mutatná be a történet egy fantasy világon keresztül, ami olyan mintha ketten álmodnák meg, ahogy egyre nagyobb lesz a baba. Az érzelmeiket ebben a világban megjelenő természeti elemek tükröznék.


Köszi, ha válaszolsz :)



2016. okt. 7. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hangzik rosszul ha nem lenne hosszú még el is olvasnám :-D
2016. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kinek szánod elsősorban? Inkább a korababás anyukák érdeklődésére tartanál számot vagy bárkiére? Nem tudom, nekem a babázós világ meg a fantasy világ közös metszete nincs meg eddig.
2016. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem semennyire.

Koraszülöttel az élet nem fantasy, hanem dráma, akkor is ha jó a vége.

2016. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekelne.
2016. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem megszokott párosítás :-) engem érdekelne. A fantasy világot úgy képzeled, h egy távoli, kitalált világban játszódna?

Írtam pár történetet már, mikor gyerkőc kicsi volt... Most a meseirással kacérkodom.


Sok sikert az elképzelésedhez!

2016. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
öööö, hát izé...nekem nagyon fura lenne és egyelőre nem is tartanám jó sztorinak. Rengeteget olvasok, szeretem a fantasyt, sci-fit, történelmit, bármit, de ez így első olvasatra a wtf-t váltotta ki belőlem
2016. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be. Rengeteget olvasok, de ezt a kettőt: koraszülés-fantasy, még erős képzelőerővel megáldva sem tudom fejben összerakni. Nem tudom elképzelni a keresztmetszetét a nélkül, hogy ne bagatellizálna, avagy ferdítene, sarkítana, zanzásítana, ennél fogva gagyiba hajlana a történet, némi közhelyes, túldramataizált, szándékosan ríkató éllel. Ettől még működhet, de bele se kezdenék. Nem fér össze. 2 gyermekem van, a második 27 hétre született 965 grammal, 3 és fél hónapot voltunk a SOTE PIC-en. Azóta sem sétagaloppp, bár ahonnan indultunk, óriási a fejlődés. Jó a pozitív megerősítés gondolata és a bizakodás, remény mint olyan sem elhanyagolható szempont, de ez belülről jön, ha jön, olvasmány formájában ez nem placebóként működne és ha lenne is rá kereslet, vajmi kevés. Ettől még hajrá!
2016. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hááát, nekem ez így nem igazán... Nem szeretem a fantasy-t egyáltalán, bocsi. Akiket meg ismerek, és a fantasy-t szeretik, azokat meg egy koraszülött baba története nem kötne le, úgyhogy nem igazán tudom, ki lenne a célközönség. A másik, hogy nekem ez így, mint sztori, önmagában kicsit kevés. Nem mintha nem lenne nagy dolog egy koraszülött babával az első x hónap, de hol van a sztoriban a fordulat?
2016. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!