Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hete lesz holnap, hogy...

3 hete lesz holnap, hogy levetettem a spirált! Semmi gond nincs, azóta meg is jött! (pontosabban menzesz alatt vették le, az első napon) Mikortól lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés

Valaki ezt,valaki azt mondja! Ti szerintetek várjunk még egy ciklust? Ez kb 9-10 nap múlva lesz esedékes. Vagy végülis mindegy? Vágjunk bele innentől bármikor?


A kérdést azért tettem fel mert valaki rögtön próbálkozott, valaki várt 1-2 ciklust. Valaki 6 hónapot várt!

Van itt valaki aki tudna erről véleményt írni?

Természetesen az orvosomat megkérdeztem! Azt mondta, hogy azért várjuk meg a menzesz végét és majd utána. És azt is megvárná, hogy nincs e semmilyen tünetem! (Ezt arra mondta, hogy többek között azért vetettem le a spirált mert "éreztem" hogy fent van.) A doki nem látott gyulladást! Az ő véleménye azt volt, hogy egész egyszerűen nem bírta"m" megszokni a spirált. Küzdött ellene a szervezet!

3 hete semmi gondom,bajom. Mióta levette,repkedek:)

ti hogy cselekednétek a helyemben?

elnézést a nyers megfogalmazásért: Szeretnék is élesben szexelni meg félek is. Vajon regenerálódott odabent minden?

Köszönöm a véleményed,tanácsod!



2016. okt. 9. 20:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Fontos infó lehet: Nem hormonos és 10 hónapig volt fent!
2016. okt. 9. 20:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, nem hormonos, de hét évig.

A levétele után nem vártunk semennyit sem, azonnal élesben próbálkoztunk.

Igaz, hogy másfél év múlva jött a baba, de nem hiszem, hogy ehhez a spiralnak köze volt.

Nekem a doki mondta, hogy nem kell várni. Ha valami gond van, úgysem fog beágyazódni a petesejt.

2016. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszike a válaszodat!
2016. okt. 14. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!