Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide kéne irni, de itt van sok gyerekes.

Az a helyzet, hogy 2 gyönyörű gyermekem van és jelenleg 8 hetes vagyok.

A férjem szeret inni amivel alapvetően nem lenne gondom ha tudná a határt de nem tudja.

Elmondtam neki többször már utálom ha butára issza magát es viselje a bunkó stilusomat el, mert képtelen vagypk tűrni mikor szinte habzik a szája.

Ha éppen kótyagos az nem zavar még röhögünk is.

De!

Többször előfordult, hogy rángatott, lökdösött és erősen szoritott.

Amit nem olyan régen megigért hogy nem fogja csinálni.

Ám tegnap mikor vezettem és hátul ült hót részegen kifejtettem a véleményem nem túl szépen sőt alpárian mert egyszerűen hányingerem attól mikor leissza magát. Erre ő elkezdett rugdosni és ütni, szoritotta a vállam meg folytott.

Nagyon nagyon kibuktam, mert igy nem tudom miért vállaljam be a 3. gyereket.

Megigérte nem csinálja többé, és azt is hogy visszább vesz. Ez persze kb 3 hónapig tartott.

Nem akarom elvetetni mert nem akarom megölni, de igy hogy neveljek 3 gyereket?

Ha nem iszik akkor dolgozik, tehát gyakorlatilag egyedül nevelem őket.

A 3. babát meg sem gondoltan volna elsőre sikerül mert egyik se jött elsőre. Igy nyugodtan vágtam bele mert mondom úgyse fog sikerülni.

De ez gaz!

A családom nem tudja mi folyik néha itthon. Csak azt tudják hogy egy rendes dolgos ember. Viszont az ő családja már azt hiszi rólam hogy egy hiszti p...a vagyok ami azért sz.. mert éget.



2016. okt. 11. 14:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
Most segít rajtad, hogy én egy gyereket sem vállaltam volna ilyen emberrel?
2016. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. okt. 11. 14:21
 3/46 anonim ***** válasza:
92%

Nem szülök gyereket olyannak,aki ha leissza magát egy tapló,paraszt! Egyet sem,nemhogy 3at!

Ezt tenném!

Gondolom, nem ma kezdte a piálást,ismerted mielőtt gyereket vállaltál!

2016. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem azóta ilyen hogy terhes vagy, hanem már jóval előtte is ilyen volt. Alkoholista embernek nem lehet adni a szavára, márpedig ő alkoholista. Viszont nem a gyerek tehet róla, én elköltöznék, beadnám a válást és élnék a három gyerekkel.
2016. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván az nem segít, hogy én egyet sem vállaltam volna így. Bármennyire is kegyetlenül hangzik, biztosan nem tartanám meg a 3.-at, utána pedig benyújtanám a válókeresetet.
2016. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
56%
És miért vetesse el? Pontosan tudta mire vállalkozik, mikor belekezdtek a gyerekgyártásba, tehát nem hirtelen változtak meg a körülményeik, a saját felelőtlenségét ne a gyereken verje le.
2016. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
90%

Nem egyszerű. Ha elvalsz, esélyes, hogy még többet fog inni, mert ennyi kontroll alatt sem lesz. Akkor nem fog dolgozni, nem nagyon fogsz tőle pénzt látni, arra szamits.

Viszont az erőszakot, verést, fojtogatást nem lehet tűrni. Képzeld el, ha egyszer a gyerekek ellen fordul! Ahogy írod, egyre eroszakosabb, egyre többet enged meg magának.

Lépj, mielőtt még durvább lesz a helyzet. A gyerekeknek ez a pokol, ha ők ezt látják. Elég az is, hogy apa részeg, anya meg kiabál vagy sír. Ha még a verekedést is látják, az kitorolhetetlen lesz a kis lelkükből.

Abszolút abortusz ellenes vagyok. De ez az a helyzet, amikor sajnos ezt a megoldást is fontolóra kell venned.

2016. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak vállaltál ilyen ember mellé, tudatosan ráadásul, 3 gyereket? Még meg is ver? És hogy fog gondoskodni a családjáról? Nem vetetném el a kicsit, de olyan megoldást keresnék, hogy mielőbb különváljanak az útjaink. Akár hazköltözni a szüleidhez, akármi. Nem értem, miért tűröd ezt. Tönkretesz téged te meg hagyod, s közben azt a mintát adod a gyerekeidnek, hogy ez a normális.
2016. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
80%

Elvetetném a gyereket és elválnék.

Ha van megbízható családi segítség, akkor megtartanám.

2016. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Nem volt ilyen.

Ivott de nem butára.

Nem volt azelőtt lökdösés, rángatás, és stb..

Akkor meg nem voltam terhes mikor ezek voltak.

Leütünk és mondtam neki hogy nem kell 3. Gyerek ha ez van.

Akkor azt mondta nem lesz többé ez.

Hittem.

Azzal nincs gondom ha leerszt

Eresszen mert elég stresszes melója van.

Csak a főldi issza magát.

Régóta vagyunk együtt nem volt ilyen.

Úgy érzem azt erzi hogy én mindent megoldok megcsinálom, vezetek es igy ò egyre kényelmesebb.

Mar mondtam neki hogy nem fogok vezetni mert akkor ugye nem ihat.

Valóban ha elhagynánk akkor meg többet inna. Sőt öngyilkossággal is fenyegetett ha elmegyünk.

Nehéz ügy és nem biztos hogy a sok negativ vélemény amit irtok segit rajtam.

Persze mit is várok ha én vagyok a hülye, de aki volt hasonló szituban mit tett?

Igen azt a legkönnyebb elválni. Én csonka családban nőttem fel tudom milyen sz..r

2016. okt. 11. 15:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!