Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt hallottam nagyon keveset...

Azt hallottam nagyon keveset fizet az állami biztosítás a gyerekekre, szerintetek érdemes kiegészítő biztosítást kötni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 22:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Találtam két cikket is a témában, ez egész friss: [link] ez pedig kicsit régebbi: [link]
2016. okt. 13. 22:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, mert szinte semmire nem fizet egyik se, arra még azért hal istennek egy átlag családban elég kocsi az esély, hogy valami valóban komoly történjen vele. Ha megis kotnel, ne az iskola/óvoda álltál ajanlottat kösd, hanem a saját biztositodnal
2016. okt. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítőt nem érdemes.Mi magunkra és mindhárom gyerekünkre külön biztosítást kötöttünk a számlavezető bankunknál(ott találtuk meg a számunkra legjobb kondíciót).
2016. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!