Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lesz valami baja?

Mit csináljak? Lesz valami baja?

Figyelt kérdés

Én éppen főztem és már a kislányom lassan 2 éves lesz be néztem hozzá a szobába akkor még ült és ügyesen játszott, egyszer csak arra lettem figyelmes hogy sir de nagyon és kiabálja hogy anya mikor be rohantam hozzá akkor láttam hogy a homlokát vagy fejét be ütötte és a homlokán ilyen véraláfutás van és egy picit lila is...

mit tegyek?? raktam rá neki hidegett h ne dagadjon fel

Lesz valami baja, vagy csak túl aggudom a dolgott?? Nagyon félek enyire még sose ütötte be a fejét....



#kisgyerek #lila #homloka #véraláfutásos
2016. okt. 15. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Orvos!
2016. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb ha megnézi orvos.
2016. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Sikerült gyorsan megnyugtatni? Nem szédül, nem hány, nem kedvetlen?


Ha semmi egyéb tünet, akkor csak borogasd szerintem.

2016. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha már rögtön lila lett, akkor jól megfejelhetett valamit. Én elvinném az ügyeletre, fejsérüléseket mindig komolyan kell venni.
2016. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lesz-e nem tudni,de leHET!Te tudod mi van a szobájában,mi eshetett rá(bútor),mit fejelhetett le(radiátor).Nem ijesztgetlek,de az én középső gyerekem 2 éves volt,amikor úgy lefejelte a dohányzóasztalt-a jelenlétünkben!-,hogy mentőt kellett hívni Hozzá.1 hét a Heim Pál Kórházban agyrázkódás miatt.Szóval jobb ezzel nem játszani.
2016. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

3-as kérdései jók.


Ha nem hány, nem szédül, nem bágyadt és gyorsan megnyugodott, akkor semmi komoly.


Ha csak egy lila folttal beviszed az ügyeletre, akkor kb annyival hazaküldenek, hogyha mást is észlelsz, súlyosabb tünetet, akkor vidd vissza. Senki nem küldi egy lila folt miatt a gyereket koponya CT-re!


Még akkor is 98% hogy nem komoly, ha éppen hányna.


Most őszintén...felnőttként is battam már úgy be a fejem, hogy majdnem sírva fakadtam.

2016. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!