Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek ezek a lánynevek?

Hogy tetszenek ezek a lánynevek?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszabb, különleges, mégsem túl modern/felkapott nevekben gondolkodunk.

Nektek egyenként mi a véleményetek az alábbi nevekről?

Ti melyiket adnátok/melyiket nem?


Lujza, Konstancia, Emília, Hedvig, Donáta, Donatella, Antónia, Celesztina, Doloróza, Mirtill, Hilda, Klementina, Laurencia



2016. okt. 15. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Emilia a kedvenc nevem, de a többit nem adnám.
2016. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Én egyiket sem adnám, ezek egyáltalán nem tetszenek.
2016. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%

Lujza, Emília, Hedvig tetszik. Hedviggel mondjuk hadilábon állok, mert ismerek nagyon irritáló nőt, akit így hívnak(meg a HP óta ez olyan bagolynév számomra).


De ha csak ezek a lehetőségek vannak, akkor inkább Emília. Az jó kislánynak és felnőttnek is.

2016. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%

Antónia,Mirtill,Hilda - Adnám

Lujza,Emília,Hedvig - Közömbös

A többit nem adnám.

2016. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
Emilia, Donatella jó..a többit nem adnám..Hedviget meg sokan nem tudjak, h női név..elég pasisan hangzik.
2016. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Lujzat adnam.
2016. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A Lujza tetszik, mert vidám, a Mirtill meg hangzásra szép, nekem olyan fantasy hős. Az Emília meg hát a legnépszerűbb ezek közül. A Hedvig, Hilda sem rossz, csak egy katonás német nő jutna eszembe a nevekről. (Ajánlom melléjük a nekem hasonló, mégis valamiért barátságosabb Vilmát/Vilhelminát vagy Frida/Friderikát.) A Doloróza szappanoperás. A többi nekem túl nyakatekert - bár ugyanakkor támogatom a változatosságot.
2016. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11%
Emilia, esetleg Lujza elfogadhato, a tobbi nekem egyaltalan nem tetszik
2016. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
0%
Nekem a Lujza, Donatella nagyon tetszik. Szerintem a legjobb a Doloróza. Nagyon egyéni és szép név :)
2016. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Lujza, Emília, Antónia.


Nekem a Patrícia tetszik nagyon.

2016. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!