Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági teszt eredmény Valakin...

Apasági teszt eredmény Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
az apasági teszt eredménye 82,9% az apa azt mondta hogy az a teszt érvénytelen mert nem 99,99% 15 markerből 14 azonos. és igy jött ki ez a százalék a diagnosztikai labor telefonon keresztül elmondta hogy valószinűleg rosszul másolodott át egy sejt, de a párom nem hiszi el, járt már így valaki esetleg?

2016. okt. 18. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Ha el kellett végeztetni az apasági tesztet, akkor már régen rossz. Meg tudom érteni, hogy ezek után reménykedik abban, hogy semmi kapocs nincs köztetek.
2016. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Te 100% biztos vagy, benne, hogy a párod az apa?
2016. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Minden 0% feletti és 99% alatti teszt inkonklúzívnak számít, azaz nem lehet kizárólagosan igennek vagy nemnek nevezni. Jogosan nem fogadja el a férfi.
2016. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Meg kell ismételni a tesztet. Nem is értem hogyan merte így kiadni a labor.
2016. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom a kérdező inkább arra kíváncsi, hogy a bíróság mit ítélne ilyen esetben. (Sajnos ebben nem vagyok járatos.)

Mert ezen minimum 18 éven át tartó folyamatos, jelentős összegű fizetési kötelezettség áll vagy bukik.

2016. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem a labor hibázott, a gyerek és az apa génállományában a 15 markerből 14 egyezik, egy különbözik. Annyit jelent, hogy nem lehet se megerősíteni, se kizárni az apaságot.


Esetleg részletesebb DNS vizsgálatot nem lehet végeztetni?

2016. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

természetesen nem állunk rokoni kapcsolatba,biztos vagyok abba hogy a párom az apa :)

a labor azt mondta hogy rosszul másolodott át az ivarsejt, illetve hogy a mintavétel során a baba mintájából egy dolgot nem tudtak érvé nyesiteni a helyén egy kérdőjel van ami csökkentett a százalékon.

illetve azt irták hogy abban az esetben lenne ilyen magas a százalék ha rokoni kapcsolatban állnánk, illeve akkor lenne 99% ha az anyát is vizsgálnák.

2016. okt. 18. 14:22
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Akkor újra kell csinàltatni a tesztet. Elviekben ki sem adhatnànak csak 0% és 99, valamennyi%-os eredményt. Nem is értem mit csinàl a labor...
2016. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Nincs tapasztalatom, de nagyon durva, hogy egy vagyonért nem tudnak normális választ adni. :0
2016. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ne hagyd magad, csinaltass velük meg egy tesztet, ha ezt nem tudták normálisan megcsinalni. Természetesen ingyen végezzék el!
2016. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!