Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 negatív terhességi teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 negatív terhességi teszt biztos eredmény?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedtem teljesen megkavarta a szervezetem ( vérzés, rosszullét). A dokinő rám ilyesztett h vegezzek el azert terhessegi tesztet 2 db-ot . Én azóta 5 -öt csináltam a biztonság kedvéért. Abbahagytam a gyógyszert kb. jul 3-án és most fehéres átlásztó folyásom van és alhasi görcsöm. Lehet ez a peteeres? Bár eddig még sosem éreztem ilyet felidőben de mondom a gyogyszer total összezavart. Új nőgyógyaszt keresek most épp de mindenki csak sokara ad időpontot :( Szóval ha ez terhessegi tunet lenne akkor mar a tesztnek is poztivnak kene lennie ugye?
2016. júl. 15. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még hármat, az a tuti...
2016. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod mennyire para mikor it irkaljak gyk. hogy meg a 10 hetes terheseget sem mutatta ki? Idegesítő h rendesen szedtem a rohadt gyógyszert és most ez miatt kell idegeskednem ..és főleg a nődiko hibajabol mert nme volt képes elvégezni egy hormonvizsgalatot a gyogyszerhez.De mar cseszhetem
2016. júl. 15. 14:00
 3/5 anonim válasza:
100%
Általában elég kettő is nem kell 5. Nálunk mikor kérdéses volt a dolog mindig kettőt vettünk és megnyugodtunk mikor jött a válasz a teszttől. Egyébként meg görcs lehet menses előtt, és a gyógyszernek van olyan hatása hogy vagy teljesen összehozza minden hónapban pontosra a meglétét vagy teljesen összezavarja, de ebben az esetben elég az is ha váltasz egy másik márkára.
2016. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Elmész vérvételre, és ott kiderül minden. felesleges ennyi tesztet venni.
2016. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is állhat a háttérben, hogy ideges vagy emiatt és a szervezeted úgymond 'megviccel' , álterhesség embereknél is létezik, még pozitív tesztet is tud generálni. Vicces dolog a pszichológia és a test összhangja.
2016. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!