Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy jötettek formába...

Ti hogy jötettek formába szülés után?

Figyelt kérdés

91 kg-al mentem szülni majus elejen majd 1 honappal kesobb mar 71 kg voltam (depresszió lettem). Volt egy kemény èdesség zabàlós korszakom amit most màr tudok kezelni.


Extra nagy pocim volt szerencsére egy striàm se lett ( mèg a doki is megjegyezte hogy milyen màzlis vagyok) de a hasam egy cseppet lóg. Konkrétan a hàj réteg. Most vagyok 74 kg a magassagom 168 cm.


Szerintetek ha minden nap hasazok akkor el fog tűnni? Irhattok màs tevèkenysèget is ami esetleg segithet. Mert ezt el kell tüntetni magamról :)


2016. okt. 24. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Helyi zsírégetés nincs. Hasazástól nem tűnik el a hájréteg.

Diétától tudsz csak fogyni, genetikától függ, hogy honnan jobban, honnan kevésbé.

2016. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Folytattam a futast.

50 kg-rol kezdtem mindharomszor, max. 12 kg volt a hizas.

2016. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Az elsőnek igaza van a hasazással kapcsoalatban, de én diétát nem javasolnék, mert az csak ideig-óráig tartható. Teljes életmódváltás kell és eltűnik a zsír, mert egy egészséges táplálkozás mellett egyszerűen nem tud felhalmozódni tizenkilónyi zsírfelesleg. Ki kell iktatni minden egészségtelen dolgot, cukros péksütik, üdítők, tejszeletkék, nasika, rágcsálnivalók, édes befőtt az ebédhez, vastag pirospaprikás rántással készült főzelékek, vagy ugyanez tömény lisztes habarásba fojtva. Reggelire bundás kenyér olajban úsztatva. Palacsinta bő olajjal kisütve cukros kakaóval. Na, ezeket és társait el kell felejteni és új konyhatechnikai eljárásokkal kell elkészíteni a már megszokott ételeket. Ami jó volt nagyapáinknak, már nem jó nekünk, mert megváltozott az életmódunk. ezt kell belátni és alkalmazkodni vagy lehet cipelni a tizenkilónyi zsírt.
2016. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolóval nagyon egyet èrtek.

Saját tapasztalatom az, hogy a szoptatás abbahagyásával kezdtem igazán figyelni az ètkezèsemre (alapból nem eszek/csinálok oljaban sült dolgokat, sütiket, krumplit, fehèrkenyeret stb, viszont sok zöldsèget, gyümölcsöt), de látványos eredmènyt nem hozott.

Most 56 kg vagyok. A terhessègem előtt ilyen súllyal jó alakom volt, most a hasam mèg mindig dudorodik. :S Igaz, van rajta valamennyi háj. A fogyás az egèsz testemet èrinti, ès ha megy is mèg le pár kg, a hasam nem lesz lapos. A hasizmom szèt van nyílva, a bőröm kicsit megereszkedett...

2016. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasazástól nem fogsz fogyni, nincs helyi zsírégetés! Kevesebb szénhidrátot vigyél be!
2016. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!