Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy/hol jötettek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/hol jötettek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Teljes sztori érdekel, van kedvem olvasni, lehet hosszú is. :) Azt is említsétek meg légyszi, hogy első benyomás mi volt róla... ?! Tetszett, nem tetszett? Köszi

2015. jún. 6. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
13 èves voltam amikor legelőször megláttam a suli folyosóján. Akkor eldontottem hogy a felesége leszek :D 18 voltam amikor újra találkozunk a Balatonon. Tudod, vannak azok a mojitos bòdèk, ott àlltam a sorban o pedig mogottem àllt, de kb ezren voltak előttünk. Tudtam, éreztem a hátamon hogy néz, méreget aztán úgy 20 perc várakozás után megkerdezte hogy miért nem iszom vele egy rendes mojitot. Na ott eldolt a sorsom :D ciki voló
2015. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi véletlen elnyomtam :D

Szoval a lényeg hogy randizni kezdtunk es most varom a babankat :)

21/l

2015. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Végre jött válasz :) Már néztem mi van a tv-ben, hogy senki nem ír félórája.
2015. jún. 6. 16:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Ez olyan mesébe illő sztori, kár hogy nem részletesebben írtad le, hogy kicsit izguljak is :)
2015. jún. 6. 16:44
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Hat akkor olvashatsz :))

Mindketten egy helyre jartunk bulizni. Sosem vettem eszre. Epp akkori pasimmal voltam mikor a pultos srac(jo barat) mondta, hogy van ez a haverja es tokre bejovok neki. Nem foglalkoztam vele nem vagyok az a tipikus megcsalos ember. Kovetkezo heten szakitottunk az epp aktualis baratommal, 20 evesen o volt a 3.pasim. Nem a masik miatt csak mert ot jobban erdekelte egy rockkoncert, mint en.

Aztan a pultos sractol kaptam egy telefonszamot. Gondoltam jo es mit kezdjek vele. Nem fogom felhivni. Uzentem, hogy en itt leszek jovo heten is, ha megakar ismerni keressen meg.

Eljott a hetvege. Hugommal elmentunk a szokott helyre. Mar ejjfel volt a srac sehol. Igaz azt sem tudtam hogy nez ki. Hugom maganakcioba kezdett es irt neki egy sms-t, hogy nincs itt? Rogton visszairt, hogy egy perc es itt van. A pultos gyerek szolt, hogy o az. Gondoltam na szep. Hat nem az esetem egyaltalan. Mindig a sotet haju mackos tipus jott be, mert en is eleg husi vagyok. Nos o szoke es, mint egy csontkollekcio:))

Megkerdezte elmegyek e vele a szomszed faluba egy helyre (kocsma) ahhol nyugodtan tudunk beszelni. Na jo mit veszithetek.

Elmondta, hogy regota tetszem neki csak az egyik haverjaval jartam( az elozo) es igy nem akart bekavarni. Nagyon figyelmes es kedves volt. Nem sort hanem kolat ivott ami elegge meglepett. Hazavitt es megbeszeltuk, hogy megprobaljuk. A volt pasim folyamatosan bekavart, mert mindig mondta neki, hogy csak egy szavaba kerul es en visszamegyek hozza. Nem igy lett. Ma mar 13 eve vagyunk egyutt es nem bantam meg. A mai napig szertjuk egymast.

Ja es azt meg el kell mondanom, hogy kb.15 evesen megalmondtam ot. Akkor nem is tulajdonitottam neki jelentoseget pont azert, mert nem az esetem. Jott ertem almomban es mntunk az eskuvonkre. Ugyan ugy nezett ki, mint mikor eloszor meglattam. Ja es a vezeteknevet is megalmodtam.

Megismerkedesunk utan kb.egy honap mulva jottem ra, hogy o volt az almomban.

Szoval az embernek nem szabad elhamarkodottan donteni. Hagyni kell kiforrni a dolgokat.

2015. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Dabida... Ez a megálmodás félelmetes! De most ezen fogok kattogni egész nap, álmodtam e valaha ilyesmit és kivel :)
2015. jún. 6. 16:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Munka kapcsán ismertük meg egymást. Engem nem nagyon érdekelt, mert idősebb volt nálam, nem volt szimpatikus elsőre.

De állandóan keresett, nem hagyott békén. Annyira kitartó volt, hogy hónapokig minden egyes nap felhívott. Végül elmentem vele egy randira. Azóta együtt vagyunk. Immár 15 éve!

2015. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A legjobb barátnőm egy faluban lakik a fiúval, régebben elég jóban voltak, aztán egyszer csak kitalálta, hogy elhívja hozzánk Veszprémbe bulizni a srácot. Csak csajok voltunk, meg szegény srác, aki nem ismert senkit :D Később kiderült, hogy barátnőm szerint mi nagyon összeillenénk, ezért hívta meg, és hát, bejött :DD Akkor este nem beszélgettem vele olyan sokat, nem gondoltam, hogy egyáltalán tetszenék neki, de utána rámírt facebookon, hogy miért nem mentem el a buliba, amire meghívott legjobb barátnőmmel minket. Kiderült, hogy drága barátnőm elfelejtett szólni erről nekem, és így beszélgettünk pár dologról. Aztán mondta, hogy örülne ha találkoznánk, ez pár nappal később meg is valósult, és össze is jöttünk. Még soha, senkivel nem jöttem össze ilyen hamar, csak több hónapnyi ismerkedés stb után, nem a második találkozáson! Eleinte nem tudtam mi fog ebből kijönni, de azóta is együtt vagyunk, ő a legjobb dolog, ami valaha velem történt, 2 éve járunk, egy éve együtt élünk és nélküle nem tudom hol lennék... Minden bajban segített eddig nekem, többek között, volt egy nehéz időszakom, amikor depressziós lettem a fogamzásgátlótól és ő segített kimászni ebből, ami nem volt egy egyszerű menet, de rá mindig számíthattam. Közben egyébként kiderült, hogy az elmúlt pár évben már többször is majdnem találkoztunk, úgyhogy néha elgondolkoztat, hogy mi lett volna ha korábban... :D Például 4 éve legjobb barátnőmmel strandolni voltunk, és felhívta ezt a srácot, hogy nincs-e kedve lejönni velünk, két lánnyal, amiben az volt a hátsószándék, hogy ő már elmúlt 18 és sört akartunk vele vetetni :DDD De nem jött le, mert dolgoznia kellett. Az egyik másik, hogy egy barátnőm nagyon hívott egy buliba, ami egy közeli városban volt, és úgy volt, hogy el is megyek, aztán az utolsó pillanatban mondtam le, mert nem tudtam volna hazajutni sehogy... Na, ezen a bulin is ott volt, és az a barátnőm, aki végül elment egyedül is, találkozott és beszélgetett is vele pár szó erejéig :D Bár semmit sem bánok, úgy gondolom, ennek így kellett lennie, ekkor jött el az idő, hogy találkozzunk :) 19/L
2015. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Egy számítógépes (demoscene, ha mond valamit) partyn találkoztunk (mindketten coderek voltunk, ah régi szép idők). Ő harmatos húszéves, én 23, ő ki volt sminkelve meg minden, én nem, ki-ki magára s pont nem a saját biológiai nemére jellemzően.

A fene tudja, hogyan keveredtem oda, partyn néha jönnek a dolgok, mindenesetre ott ültem az asztaluknál, később pedig elmentünk gyümölcsös vodkáért (hogy miket meg nem ittam akkoriban partyn... igaz, rém csórók voltunk. a gyümölcsös vodka borzalmas, de bizonyos körülmények azért változtatnak az ember ízlésén)... Szombat volt, talán délután is, terepismeretünk nulla, szóval elég nagyot sétáltunk, beszélgettünk... De nem mondok el mindent, pedig voltak érdekes megmozdulásai. Najó, a vallomását még leírom, úgysem ez az első eset... Egy ponton a szemembe nézett és közölte, már nem lőne le. Ezt ugyan nem teljesen értettem, mert nem ismertem a hátterét, ilyen buta poéndolog volt, mindenesetre az lejött, hogy ez elég komoly szimpátia :)

A következő cirka egy évben egyszer találkoztunk (2 csóró ember egymástól 350-400 km-re), de bőszen emaileztünk. Azt hiszem, akkor állítottam be a valamivel 100 kB fölötti rekordomat, ami sima szövegfile esetében egész jó. 7 órán át írtam.

Elég mély érzésű levelek voltak néhol, nem is értettem, miért lepődött meg, hogy a személyes találkozáskor a nyakába ugrottam... Nem volt az a csajozós fajta, enyhén fogalmazva (én vagyok az első barátnője s nem úgy néz ki, hogy valaha még lesz neki), de azért csak haladtak a dolgok :)

Ezeknek már 15 éve. Most a közös házunkban lakunk s próbáljuk befejezni, nem egyszerű, főleg pénz nélkül, s az erős idegeimet is megtépázta az átépítés (miközben benne laktunk, úgy 90%-ban szétvertük, ha nem is sk), de majd kialakul.


Első benyomás? Semmi különös, de inkább tetszett, mint nem. Jól állt neki a hidrogénszőke haj és a fekete smink. De nem a szépségéért szeretem :) Dumálni tudtunk s az évek alatt kiderült, hogy ha mások is vagyunk (az jó, belőlem kettő az pankráció lenne :D), rengeteg minden közös bennünk, hasonlóan állunk az élethez. Ami fontos, közös dolog, abban többnyire nagyon könnyen megegyezünk, a személyes dolgok pedig személyesek, miért fájna nekünk, ha a másik máshogyan csinálja?


Hosszút akartál, én pedig úgyis csak hosszan tudok írni :)

2015. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Hosszút akartál, én pedig úgyis csak hosszan tudok írni :)"

Azért azok az érdekes megmozdulások még belefértek volna :P De köszi, jó volt olvasni! Ha még visszanézel, lenne egy kérdésem: Nem érezted soha hátránynak,vagy esetleg ő, hogy Te vagy neki az első (és remélhetőleg az utolső is),és soha mással nem volt kapcsolata?

2015. jún. 6. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!