Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lombik fagyasztott petesejttel...

Lombik fagyasztott petesejttel tapasztalatokat tud irni valaki?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Petesejtet önmagában kevés helyen fagyasztanak. Inkább már embriót szoktak. Mi a konkrét kérdés?

A beültetés ugyanúgy zajlik, mint nem fagyasztottnál. Szerintem annyival jobb, hogy a nő szervezete nincs hormonokkal túlterhelve, hanem természetes ciklusban ültetik vissza.

2016. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyi esélyük van hogy megmaradnak mint mikor leszivtak? Felek hogy fagyasztottal meg annyira sem sikerül mint mikor leszivtak.
2016. okt. 26. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2x indult el terhesség, minkét esetben fagyasztottból. Ne félj tőle, ugyanúgy sikerülhet! Sőt, nekem pl sokkal jobb volt, hogy nem a stimuláció után voltam, mert kicsit vizesedtem mindig. Arra még rájött volna a terhességi hormon, akkor még több infúziót kellett volna kapnom.
2016. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy válaszoltál! Sikerult kihordanod vagy megszakadt a terhesség? Nekem a tavaly szivtak le akkor Elindult a terhesség a hetedik hétig aztán megszakadt.
2016. okt. 26. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első sajnos megszakadt, kb a 8. héten megállt a fejlődésben, a 10. héten derült ki és már majdnem 12. héten volt a műtét. Sajnos nagyon beteg voltam szinte kezdettől fogva.

A második (ami a 4. beültetés) még tart, lassan töltöm a 16. hetet. Folyamatosan izgulok valamin, az első 12 hét folyamatos rettegés volt, de lassan kezdem elhinni, hogy sikerült. Persze még mindig félek, hogy megmarad-e.

Egyébként még van 4 fagyibabánk, remélem, hogy csak a tesó miatt kell visszamennünk. De örülök, hogy nem lesz megint stimuláció.

2016. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babahoz szorítok hogy minden rendbe Menjen csak ne izgulj. En is beteg voltam a tavaly mig meg nem szakadt a terhesség nekem is megalt a fejlődésben sajnos ez a masodik volt. Az elsovel spontán estem teherbe egy laparoszkopia műtét utan de a 9ik héten elvesztettem.
2016. okt. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!