Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon nem gyerekközpontú...

Nagyon nem gyerekközpontú életet élő emberek megérhetnek rá és lehetnek "normális" szülők? Ismertek olyat, akiknek jól sikerült?

Figyelt kérdés

Adott egy pár! A hölgy idősebb a férfinél, a nő 36 éves, a férfi 29. A nő már ezer éve gyereket akar, volt már férjnél, de ott nem jött össze a baba. Azóta most, ez az első komoly a kapcsolata, ami másfél éve tart. A srác ahogy én látom, még nem akar gyereket, vendéglátásban dolgozik, az mellett phd-zik. Anyagi helyzetük kielégítő, bár úgy,hogy a srác a vendéglátásban jól keres. Azért is nem akar még váltani.

A nő színész, kisebb színházakban játszik, sokszor este, hétvégén. Alvásigényük nagyon nagy, akár 10 órát is tudnak aludni,ha tehetik. Nagyon jól bánnak viszont a gyerekekkel, de a jelenlegi életstílusukba nem igazán fér bele gyerek. Változtatni nem tudom hogy tudnának, mert ha feladják a munkát, akkor viszont nem lesz pénz.

Arra lennék kíváncsi,hogy szerintetek megváltozhatnak pikk-pakk emberek ilyen életmóddal,ha netán gyerekük lesz?


2016. okt. 26. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, mindenki lehet „normális” szülő – a kérdés az, mi a „normális”? Pl. hazánkban a 3 évig otthon maradás, de más országokban egy hónappal szülés után már dolgoznak a nők, és kvázi a nörsz neveli fel a gyerekeket (cserébe sok pénzük van, szép helyekre mennek családostul, stb.).


Az általad leírtakra: ismerek énekesnőt (szintén gyakori az esti, hétvégi fellépése, külföldre is jár), náluk a nagymama van „befogva” erősen a gyerekekkel kapcsolatban. Mondhatjuk, hogy ez „nem normális”, de ha egyébként szereti a gyerekeit, foglalkozik velük (csak nem a tömeg által megszokott hétvégi-esti időpontokban), akkor mi a gond?


A gyerekeknek szerencsére az a normális, amiben élnek.

2016. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez emberfüggő. Pl az én anyám 0-24 otthon volt és semmit nem csinált,mégse foglalkozott velem, apám meg 12-ezett majdnem minden nap és mégis ő foglalkozott velem többet
2016. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!