Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iker lanyoknak keresunk,...

Iker lanyoknak keresunk, osszeillo nevet! Segitenetek? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Ket kislanyunk erkezese lassan aktualis (30. het) es a nevekkel hadilabon allunk. Ezek a nevek tetszenek: Olivia, Manna, Emili,Lia, Bora, Borka es talan a Zorka. Nem tudjuk oket hogyan osszekombinalni. A csaladdal is megszavaztattuk, most a ti segitesegetekre lenne szukseg ☺ Kinek melyik tetszene egyutt?
2016. okt. 26. 22:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
71%
Az Olivia - Emili páros nekem nagyon tetszik. :) (és gratu.)
2016. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Emili egy angol név magyar fonetikával. Méltó párja a Dzsesszikának meg a Dzsenifernek. Kisebbség szokott ilyen nevekkel operálni.

Ha viszont e név magyar megfelelőjét választjátok: Emília és Olívia. Szép nevek és illenek is egymáshoz.

A többi név viszont iszonyú.

2016. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az elsonek koszonom :)

A tobbieknek pedig annyit, hogyha az Emilia tetszene, azt irtam volna...sertegetni nem kell. En inkabb a befasult, roszzindulatu emberek gyerekeit sajnalom...

2016. okt. 26. 22:48
 4/15 anonim ***** válasza:

A Borka meg a Zorka olyan cuki együtt, de önmagukban nem tetszenek(de nem is nekem kell). Viszont becenévnek el tudnám képzelni így.

Az Olívia és Emili is aranyosak. Az Emília az egyik kedvenc nevem, amikor 12 évesen könyvet írtam, Emili volt a szereplő beceneve :D

Gratulálok a picikhez, sok boldogságot Nektek! :)

2016. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lia, Borka.
2016. okt. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Borka-Zorka tetszik nekem ezek közük :)

Az én lányaim Elinor és Lenóra, én is megkaptam a kissebbségi dolgot. Rá se ránts

2016. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is Olívia és Emília (amit aztán lehet becézni Emilinek vagy Liának is) a leghordhatóbb páros.

A Borka-Zorka túlzás, olyan... Lolka-Bolka :) A Borka és Bora helyett inkább Boróka (esetleg Borbála, bár gyanítom, az nem elég divatos).

A Manna nekem sok, olyan, mint a Menta vagy Málna és biztos folyton Annának vagy Hannának értenék.

2016. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a felsoroltak között 2 normális név van: Olívia és Bora.

Attól függetlenül, hogy nem tetszenek, ez a kettő az, ami valamilyen szintem elfogadható számomra.

2016. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül Olívia-Emili párost választanám.
2016. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Olívia és Emília nagyon szépen összecseng mégsem könnyen keverhető egymással. Én ezt választanám a helyetekben.


A túl hasonlót érdemes elkerülni a gyerekek és a környezet érdekében is. Pl. Zorka-Borka nem túl nyerő párosítás.

2016. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!