Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iker lanyoknak keresunk,...

Iker lanyoknak keresunk, osszeillo nevet! Segitenetek? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Ket kislanyunk erkezese lassan aktualis (30. het) es a nevekkel hadilabon allunk. Ezek a nevek tetszenek: Olivia, Manna, Emili,Lia, Bora, Borka es talan a Zorka. Nem tudjuk oket hogyan osszekombinalni. A csaladdal is megszavaztattuk, most a ti segitesegetekre lenne szukseg ☺ Kinek melyik tetszene egyutt?
2016. okt. 26. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Olívia és Emíliára még egy szavazat.

Zorka-Borka túl vicces, rajzfilmen jó lenne, de a valóságban nem.

A Bora az egy név?

A Manna erőltetett.

2016. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Olívia és nekem is inkább Emília,Emili olyan izé.

Amúgy az Olivia és a Lia tetszik nekem,de egymás mellé nem illik.

A többi nekem nem tetszik.

2016. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonjuk a valaszokat! Vegul az Oliviat kombinaljuk a Zorkaval, jelen pillanatban ez tetszik a legjobban.
2016. okt. 27. 22:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Szépek, bár nem összeillőek - ahogy "kérted" - , sem hangzásra, sem eredetre (az egyik latin, a másik szláv, az egyik hosszú, a másik rövid és becézett forma).
2016. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó választás, szerintem direkt jó, hogy nem összecsengő nevek. Ők két külön személyiség, két külön temperamentum már most. Legyen önálló, jól megkülönböztethető nevük.
2016. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!