Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Uzsoki Kórházban ki szült...

Uzsoki Kórházban ki szült mostanában? Tapasztalatokra lennék kíváncsi? Jó szülész-nőgyógyászt tudtok ajánlani, illetve ki az akit inkább kerüljek?

Figyelt kérdés
Minden hasznos tanácsot szívesen fogadok. Köszönöm! :)

2016. okt. 27. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 3x szültem az Uzsokiban, utoljára júliusban. Egyik szülésnél sem volt orvosom, mindenki nagyon rendes volt. Mire lennél kíváncsi?

Szerintem bármelyik orvossal jól jársz, tényleg mindenki nagyon jó szakember. Nem tudok olyat mondani, akit kerülni kellene. :)

2016. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én is az Uzsokiban fogok szülni. Kedves Első válazoló, dr Lajis Tímeáról esetleg tudnál valamit írni? Sehol nem találom a magánrendelőjét v telszámot.
2016. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hol van magánrendelése, se tel. számát. Viszont ismerem őt is, első szülésem előtt már egy hétig bent feküdtem, és vizsgált ő is, magzatvizet nézett. Nagyon kedves, szimpatikus volt.
2016. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is júliusban szültem, Lajis doktornő császározott meg. Nem volt fogadott orvosom, mi is egy hétig voltunk bent, kb. mindenkivel találkoztam, senkiről nem tudok rosszat mondani. :)
2016. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!