Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Molnár Imre szülész-nőgyóg...

Dr. Molnár Imre szülész-nőgyógyászról infó? A 18. ker. Ben magánrendelője van. Tapasztalatokra véleményekre lennék kíváncsi, ill. mennyit kér 1-1 vizsgálatért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztosan nem aktuális már a válasz, de én kb. 10 éve járok a dokihoz. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, alapos, korrekt. 1-2 héten belül születik a kisbabám és a terhesgondozást is végig ő végezte. Nem panaszkodhatom. Az árakat sajnos fejből nem tudom, de a rendelő várójában ki van függesztve az ártábla. Terhesvizsgálat + ultrahang 9.000 Ft nála alkalmanként. Remélem segítettem!

2010. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, valóban nem aktuális már, sikerült orvost választanom, és nem ő mellette döntöttem.

Jó babázást! :-)

2010. okt. 21. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!