Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Belefér még ha holnap délelött...

Belefér még ha holnap délelött veszem be az eseményutánit?

Figyelt kérdés
Tegnap este szexeltünk a férjemmel és sajnos baleset történt. Holnap délelött tudom bevenni. Jól hallottam, hogy minél később veszem be annál kisebb az esélye hogy hasson?
2016. okt. 28. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb be kell venni.
2016. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Snorri ***** válasza:
A 72 órás tabletta az első 24 órában hatékony biztosan, de olvastam, hogy van már 120 órás, aminek a hatékonysága nem csökken az idő múlásával. Gondolom még nem írták fel, kérdezz rá.
2016. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi szombat este voltunk együtt, hétfő reggel vettem be, már késő volt...
2016. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhh ne ijesztegessetek. Este írták fel az ügyeleten nem volt az ügyeletes patikában ezért csak holnap tudom bevenni. Doki azt mondta belefér
2016. okt. 28. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szombat este történt nálunk baleset, hétfő délelőtt vettem be, nem lett baba. De ugye lehet,.hogy tabletta nélkül se lett volna, ezt sosem tudjuk meg. Valóban jobb minél előbb bevenni, de az esélyeiden még mindig javítasz, ha holnap beveszed mintha nem vennéd bd egyáltalán.
2016. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez pár nappal a várt menstruáció előtt történt ráadásul.. Jó kis spontán peteérés

#3

2016. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!