Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Délelőtt beírták a kismama...

Délelőtt beírták a kismama könyvbe hogy 12. hét (amit az előző uh. Alapján számolták) délután az uh. Szerint meg 13. hét. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit! Egy héttel nagyobb a babád az uh alapján!
2014. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs teendő :)
2014. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is össze vissza írják, a mai napig nem tudják hogy 13 vagy 14 hetes vagyok e. Én nem foglalkozom vele :)
2014. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tudtam, mikor fogant a gyerek, ezért mindig izgultam, hogy miképp lehet kisebb egy héttel. Erre a 12. heti UH szerint meg már 13. hetes volt - vagyis addigra napra pontosan "utolérte" azt, ahogy én számoltam. Azóta ha kérdik, ezt a korát mondom és a továbbiakban onnan számolják.
2014. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

semmit.

a babák 12. hétig ugyanakkorák, így eddig az időpontig meg tudják határozni a tényleges korát (persze az utolsó mensitől számolva).

12. hét után már számít az is, hogy mit örököl a baba, így innentől kezdve eltérőek :)


amit először beírtak, az marad, nem változik az már.

viszont a méretek alapján az uh minden vizsgálatkor kidob egy "becsült kort" egy sablon szerint. ezzel nincs teendő, csak érdekes, mert tudod, hogy mondjuk picit nagyobb mint az átlag :)

2014. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!