Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hány naponta mostok?...

Anyukák! Hány naponta mostok? Milyen mosószert és öblítőt használtok?

Figyelt kérdés
Havi hány üveg öblítőt illetve mennyi mosóport használtok el?
2016. okt. 31. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

egy 6 hónapos és egy 2,5 éves gyerekem van

én naponta mosok,van hogy naponta 2× is

általában Lenort vagy Arielt használok

2016. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos és 3 éves mellett heti 4-6 adag megy le. Ariel sensitive és Lenor sensitiv mosószert/öblítőt használunk. Havi kb egy flakon mosószer és 1,5-2 flakon öblítő fogy el, de többet teszek belőle, mint ami rá van írva.
2016. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Egy 5,5 évesem van. Naponta legalább egyszer mosok, de van hogy többet. Persil és coccolino.
2016. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

heti egyszer mosok (szombaton egész nap), vasárnap este közös filmezés alatt meg kivasalok.

Ariel actilift mosóport használok a színes ruhákhoz, DM-est a fehérekhez és Coccolino happy yellow öblítőt.

2016. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

A héten 6 adag mosás ment le.

1 gyerek van.


Hány flakon havonta?? Azt se tudom, mikor vettem utoljára az öblítőt. Most fogyott el 1 lenor és fix hogy nyáron is használtam. Ezt csak a mi ruháinkhoz. A babáéhoz denk mint vagy sanytol. Azt is több mint egy hónapja vettem.

Mosópor Perwoll. 3 literes, nyáron kezdtem meg.

Folttisztító: marhaepeszappan. Nem kopik túlságosan.

2016. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerek van.

Naponta mosok,van,hogy ketszer.

Ariel vagy persil es silan vagy coccolino.

Altalaban nagy mospszert veszunk.2-3 honapig eleg(kozelebb a 3 hoz).oblito egy kicsi fogy havonta altalaban.ha extrem sokat mosok (pl apa maszekol,vagy ideny vegen a kabatok,vastag nadragok)akkor tobb picivel.

10;8,5 eves es 7hos fiuk vannak.

2016. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy héten 2x mosok,de akkor egész nap megy a mosógép és a szárítógép. Sose néztem mennyi mosógél,öblítő megy el. Talán havi egy nagy flakon mosógél,öblítő tovább elég.

3 gyerek (6 éves,2 éves és 3,5 hónapos)

2016. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje perwollt es lenort,kb. Heti 4-5 mosás,két óvodás gyerek,7kg-os mosógép..fogalmam sincs milyen gyakran fogy,ugyanis altalaban többet veszek,mikor akcios,igy akciotol akcioig kitart.
2016. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3 gyerek van, 7, 5, 3 évesek. Hetente 6-7 adag ruhát mosok. Arielt vagy Persilt használok, öblítőt nem használok.
2016. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kevés Tide mosópor (nagyon sok év folyékony használata után visszatértem és jobb), Lenorral, amiből picit teszek vízzel hígítva, hogy ne tapadjon bele a mosógépbe.

5 fős család napokra osztva átlag napi 1,5 mosás.

Sima mosószappan ha foltok vannak vagy zoknira.

2016. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!