Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Salgótarjáni kórházban szült...

Salgótarjáni kórházban szült idén valaki? Megtenned, hogy leirod a tapasztalataidat? Esetleg a szülés történetedet?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem idén szültem, 7 éve és 1 éve, de a kettő között sem változott semmi, gondolom azóta sem. Mire vagy kíváncsi? Bababarát kórház, veled van a baba éjjel-nappal, a szoptatásban segítenek, pótlást nem kap, csak ha már nagyon sokat veszített a súlyából. Semmit nem adnak, sem neked sem a babának, mindent vinni kell, saját hálóingben szülsz, a babára születésekor adnak egy pelust, aztán többet azt sem. A szülésznők aranyosak, a csecsemősök java szintén, bár ott akadnak elég morcosak. Van két VIP szoba, egy egy ágyas és egy két ágyas, ha éppen szabad, kérheted bármelyiket. Ezekben Tv, hűtő, külön fürdő van. Mit szeretnél tudni? :)
2016. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Lenyegeben arra voltam kivancsi amit leirtal. Mondjuk olyanra lennek kivancsi, hogy masnap vagy inkabb az alatt a parnap alatt mi a menetrend, amig bent tartozkodtok? Illetve a dokikkal akikkel talalkoztal, mi a velemenyed roluk es kik voltak azok?
2016. nov. 3. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát... igazából nem nagyon van menetrend. Veled van a baba, eteted, ha éhes, te teszed tisztába, annyi, hogy délelőtt szokott menni a gyerekorvos meg a védőnő, akkor be kell vinni a babákat a csecsemős szobába, ilyenkor megvizsgálják őket, ekkor adjàk be az oltást, amit kell, vért vesznek a sarkukból, stb. Minden nap mást. Ha kék fény alá kell tenni, akkor szintén ebben a szobában lesz. Aztán - egy éve legalábbis így volt - a vizsgálat után fürdetik őket. Ha szeretnéd, fürdethetsz, segítenek. Az orvosok... hát, nekem mindkétszer volt fogadott, de maximálisan így sem voltam elégedett. Az a baj, szerintem, hogy nekik már túl megszokott ez. Naponta ezt csinálják, mókus kérek. Viszont neked/nekünk életünk legfontosabb eseményei. Hát, túl kell élni azt a pár napot, a babára figyelni, szokni egymást, sokat szoptatni, hogy ne sárguljon be, és ne veszítsen sokat a súlyából, és akkor gyorsan mehettek haza! :) Mikor fogsz szülni? Én is megyek ismèt, ha minden igaz április közepén. :)
2016. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En februar 28ra vagyok kiirva. Elso baba es nagyon izgulok. Neha neha halalfelelem is ramtor.aztan elmulik. Azert is izgulok mert ilyan sok rosszat hallani errol a korhazrol. Ossze vagyok zavarodva. Leirhatatlanul boldog vagyok de hihetetlenul meg vagyok remulve. Es igen nekik csak mokus kerek de nekem az eletem egyik legfontosabb legmeghatarozobb pillanata. Ettol is ugy aggodom. Aztan most kiderult h 30 db fvs van a vizeletemben, na most ezen is izgulohatok. Jovoheten megxunk 4d ultrahangra, ti voltatok?
2016. nov. 4. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi még nem voltunk 4D-n, de készülök majd kicsit később. Viszont múlt héten voltunk a 18 hetes UH-on, és kiderült, hogy kislányt várunk! Nektek ki van a pociban, tudjátok már? :)
2016. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! 😀 nekunk kislany lesz. Mult heten voltunk a 4d-n es nagyon jo volt. Kiderult tiszta apja a gyerek.😉 hatalmas elmenx volt. Minden penzt megert. Kaptunk dvdt es kepeket is 🤗 Ti gondolkodtatok mar neveken?
2016. nov. 14. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
...igen, a 4D nagy élmény! Most van ez az az 5D UH is, mivel nekem már nemigen lesz több terhességem, lehet, hogy arra is elmegyünk. :) Hát a nevek...az elég nehéz kérdés nálunk! Elsőre 38. hétre lett biztos, ő Zalán Bence, másodikra még a szülőszobán is ment a "harc", ő végül Elina Annabell lett. Most eddig a Lilien a befutó, csak igazából félek tőle, mert nem szeretném, ha Liliznèk, nem akarok milliomodik Lilit, de annyira tetszik így, hogy Lilien. És mivel mindkét gyerkőc két nevet kapott, ő is kettőt fog, nekem a Sára vagy a Bíborka tetszene mellé. Nektek van már név? Olyan nehéz, annyi szép név van. Egyébként nekem mindkettő császáros baba, ezért most is az lesz, és emiatt úgy félek, hogy elmondani nem tudom. Tudom, mi vár rám, és ez szörnyű. :(
2016. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van mar nevunk. Kb 90% hogy Elena Bella lesz a neve, de majd meg lehet valtozik. Sztem szep nev a Lilien de en is pont a Lili vegett nem adnam. Olyannyira gyakori. Viszont a Lilien szep nagxon. Hasonlit a Vivienhez. Sztem az is szep, mostanaban a Vivien is olyan felkapott. Hat szoval majd meg meglatjuk. Februarig meg van idonk szerencsere.
2016. nov. 20. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!