Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van baleset-életbiztosításotok...

Van baleset-életbiztosításotok, gyerekekre is? Vagy családi? Ha ige, hol és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Része a lakásbiztosításomnak (mindenkire érvényes, aki ide van bejelentve, nem kellett egyénenként kötni).
2016. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettőnknek(Férjemnek és nekem is) van.Az egész családra érvényes(3 gyerek+2 szülő).A bankkártyánkhoz tudtuk intézni.Én az Erste,a Férjem a Budapest banknál van.Éves díj:az Ővé 15000 ft,az enyém 30000 ft.Ezen felül mindkettőnknek van egyéni baleset biztosítása is.Plusz a házunk és az ingóságaink is biztosítva vannak.
2016. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bemegyek az otp-be ott is lehet tudok intézni biztosítást a bankkártyához? sose hallottam még, de nem tűnik rossznak. Kíváncsi lennék mire fizet és mennyit, mert a díjak nem olyan rosszak
2016. nov. 2. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Az enyém(és a Férjemé is)milliós összegű.Érdeklődj a bankodnál.
2016. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha jó biztosìtàst akarsz,akkor ne hiteltermék vagy bankàrtya mellé köss. Érdemes csak biztosìtóhoz fordulni. Ha nem 2000Ft- ot akarsz kapni egy balesetre akkor annak a dìja is olyan lesz.

Egy jó életbizti havi 15E- nél kezdődik.

Gyerekeket kb felesleges bebiztosìtani( nem is lehet egyébként). És semmiképp ne legyen a gyerek a kedvezményezett!!!18 év alatt a gyàmügy ràteszi a kezét a pénzre.


Azt döntsd el mire kell a biztosìtàs, az alapjàn tudsz keresgélni.( balesetre, halàlra, megtakarìtàsra, munkanélküliségre, betegségre stb nagyon fontos a cél ahhoz, hogy megfelelő biztosìtàst vàlassz)

Tudom ajànlani az aegont, avivat,de a signalnak meg az uniqanak is voltak jó termékei.


Az emberek fele azt sem tudja mire köt biztosìtàst, aztàn nem győznek panaszkodni a biztosìtókra, hogy erre se meg arra se fizetnek.

2016. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

AIG-t ismered? Szimpla balesetbiztosítással? Elég kedvező a családi csomagjuk. De az tényleg balesetre szól csak.

Mellé szeretnék megtakarítási célú éeltbiztosítást. De gőzöm nincs hol érné meg, elvesztem.

2016. nov. 2. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs. A férjemre és rám kötöttünk, a gyerekek a kedvezményezettek.

Ha kötnénk, azt is az NN-nél kötnénk, ahol a sajátunkat is. De egyelőre nem tervezzük.

2016. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az AIG nal vagyok, családi biztosítással (baleset)+ generáli biztosítónál van egy megtakarítással egybekötött kritikus betegségekre. Az is családi.a kettő kb 10 e ft
2016. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az AIG-t meg merjem kötni ilyen telefonos ügyintézővel? Mert ő keresett fel egy pesti számtól.

A másikat belinkelnéd nekem, pontosan melyik biztosítás?

2016. nov. 2. 21:09
 10/12 anonim ***** válasza:
onnantól, hogy közösségbe jár gyerek, az állam köt rá. érdemes után érdeklődni mert sokan nem tudják, pedig ugyanúgy mint a tb-t, ezt is fizeti az állam :)
2016. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!