Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veletek volt olyan, hogy a...

Veletek volt olyan, hogy a hibátokból majdnem történt valami baleset a babátokkal? Nem bírom feldolgozni, és hálát adni, hogy nem lett semmi baj.

Figyelt kérdés

Fürdés előtt játszottunk 8 hónapos kisfiammal, felemeltem magasba, ő pedig hirtelem a mellkasomnak feszaítette a lábát, és kilökte magát hátra, alig bírtam megtartani, ha elengedem, és hanyatt leesik onnan közel 2 m magasból nem is tudom mi lett volna, nagyon kevésen múlt. Azóta is teljesen kész vagyok lelkileg, nem is bírok másra gondolni, csak erre. Azon őrlődöm, hogy hogy lehettem ilyen felelőtlen hülye, miből gondoltam, hogy én meg bírok így tartani egy 8 kiós izgő-mozgó babát.

Történt már veletek ilyesmi?


2015. ápr. 22. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van egy hatalmas díszpárnánk. A kanapén feküdtem, ő rám borította és elkezdett mászni rajta. Finoman át akartam fordítani, hogy lecsússzon a másik felén. Ebből az lett, hogy arccal előre lerepült - szerencsére a kanapéra esett. Hárman voltun nk körülötte, eléggé megrémültünk, ő csak nevetett.


Nem gondoltam, hogy ekkorát tolok rajta, elszámoltam magam.

2015. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont majdnem ugyanilyen volt velem en is akkor teljesen kesz voltam nem is tudom hogy nem esett ki a kezembol (en alacsonyabban tartottam). De ez barkivel elofordulhat. Egy ismerosom a babaulesbol kipottyantotta a gyereket a foldre. de ismerek olyat is aki emeletes agyrol esett le pedig nagy volt. Sok ilyen lehet még...de ne stresszelj, amit lehet elozz meg amit nem es megtortenik a baj ott legy esznel es legyel gyors. Mast nem tehetsz.
2015. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pár hetes volt a kicsi, babakocsiban volt, a hordozóban. A nagy addig támaszkodott a babakocsira, vagy fogalmam sincs mit csinált, de átfordult az egész és fejjel lefelé lógott a kicsi. Mi megijedtünk, a baba nem. Borzasztó volt. Sokáig hálát adtam az égnek, hogy látszólag értelmetlenül, de bekötöttem. Merthogy ő akkor még nem volt izgő-mozgó.
2015. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7 honaposan feldontotte a falnak tamasztott tukrot (140 centi volt es ugy 10 kg..) radolt es ripityara tort....csak a csorompolest hallottam, a kis testen tort szilankosra o meg ott kavirnyalt zokogva az uveg darabok kozott. magam se ertem hogy de egy karcolas se volt rajta....remegtem még utana egy oraval is pedig az ijedtsegen tul nem volt semmi baja 5 perc mulva mar vigyorgott mint ha semmi se tortent.volna. jo tanulo lecke volt. mindent elpakoltam utana ami mozdithato.
2015. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is történt, ugyanígy kilökte magát, alig bírtam megtartani. Aztán már legközelebb készültem rá, hogy kilöki magát és eleve úgy fogtam meg. Nálunk az ikreknél történt, hogy kezdtek forgolódni, egyik az egyik oldalamon, másik a másikon, szoptatás után ülem a franciaágyon, egyszerre mindkettő megindult oldalra, az egyiket elkaptam, a másik leesett, agyrázkódása lett :( Sajnos balesetek előfordulnak, bármennyire is vigyázol rá.
2015. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt a fiam,amikor szájba rúgtam véletlenül úgy,hogy felrepedt a szája és vérzett.Ült a szobaajtóban,én meg mentem ki a szobából.El akartam lépni mellette,de ahogy emeltem a lábam,abban a pillanatban négykézlábra vágta magát,és ő is elindult.Nem tudtam megállítani a lábamat,annyira egyszerre mozdultunk.Nagyon sajnáltam szegényt.
2015. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves volt. Pakolásztunk költözködtünk, mondtam a 75 éves dédinek, hogy az utcában motorozhat a kislegény, mert itt kicsi a forgalom. Valamilyen anyai ösztöntől vezérelve kimentem megnézni hogy mi van velük, hát az utcán sehol sem láttam őket. elszaladtam az utcasarokra, hát onnan láttam hogy az én piros manósapkás kis lurkóm a zöld motorján egyenesen a forgalmas főút fele robog, a dédi döcög utána. Szerintem akkora sokkot kaptam hogy olimpiai díjat nyertem volna akkora sebességgel futottam utána. Próbáltam ordítani hogy állj meg, de hang nem jött ki a torkomon. Végül kb 2,5m-rel a forgalmas út előtt elkaptam lerángattam a motorról. Persze nem hibáztatom a dédit, hisz alíg bír döcögni utána. Ilyet sosem csinált azelőtt a fiam. Csak bekattant és ment a forgalmas út felé. Sokáig rémálmaim voltak és bizony rettegtem egy darabig motorral menni bárhova. Ha csak egy perccel később nézek ki rájuk akár baj is lehetett volna... Nagyon megviselt. De hál istennek semmi nem lett, szóval igyekszem feldolgozni az eseményeket.
2015. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer a 15 hónaposom fejére ejtettem egy kisszéket. Leírni is rémes, azóta sem tudtam megbocsátani magamnak miatta. Kis helyen lakunk, át akartam emelni felette, de elkapta a szék lábát és kicsúszott a kezemből (hulla fáradt voltam, rossz alvó volt). A mai napig eszembe jut néha és soha, semmit nem emelek a gyerekek fölé azóta. A kisszéket pedig kidobtuk, képtelen voltam utána ránézni/hozzáérni.

Előfordulnak ilyen dolgok persze, de magunknak a legnehezebb megbocsátani.

Idővel azért elhalványul majd az élmény kedves Kérdező és sokkal óvatosabb leszel!

2015. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1-2 hetes volt a lanyom, amikor este lemertem a babamérlegen. A mérleg a földön volt, miután lemertem a vállamra tettem es guggolasbol probaltam felallni vele. Egy kicsit még gyenge voltam a vágott hasam miatt, igy kicsit elvesztettem az egyensúlyt felállás kozben, a lábam kitettem hatra, igy álltam fel. Mögöttem volt a pelenkazoszekteny sarka es nagyon kevés hiányzott hogy ne a baba fejet nyomjam bele miközben feltapazkodtam. Végül az en vállamat ütötte meg a sarka nagyon erősen, de teljesen kivoltam mi lett volna ha az o feje sérül meg es pont a kutacsanal. Ennek 6 eve, de azóta is mindig eszembe jut.
2015. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt mikor szolt hogy mennyünk el futobicajozni.mondtam neki elöbb a sisak. És ahogy fordultam valahogy fellöktem. Ráesett a betonra és pont ugy hogy a fejét beütötte egy kavicsba. Szőrnyen vérzett a feje, én ugy remehtem hogy nem tudtam mit csináljak.persze ő egy picit pityergett és annyi, de én szőrnyen éreztem magam.persze mikor összeszedtem magam irány a kórház, ott is elmesélni mindezt. Még most is rossz rágondolni.
2015. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!