Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szoptatás abbahagyása után...

A szoptatás abbahagyása után mikorra rendeződik a hormonháztartás?

Figyelt kérdés

Terhességem előtt soha nem voltam pattanásos, már 8 hónapos a kislányom, de nem tudom az arcom rendbe hozni, pedig ápolom rendesen. A kozmetikusom nyugtat, hogy ez még a hormonoknak "köszönhető", de engem nagyon zavar, gyulladt, pattanásos a bőröm. Már 4 hónapja nem szoptatok, a ciklusom vissza állt.

A hajam is zsírosodik, pedig előtte nagyon is száraz volt.

Kérlek írjatok, akik hasonló cipőben jártak, köszönöm!


2010. ápr. 28. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát hogy mikorra rendeződik, azt nem tudom, de már én is várom. Még csak 5 hónapja szültem, de a hajam több, mint a fele már kihullott, egyszer csak azt fogom észrevenni,hogy nincs. Az arcom tiszta pattanás, 16 évesen nem volt ennyi pattanás a homlokomon... már nekem is elegem van ezekből, jó lenne,már rendeződne a dolog...
2010. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!