Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik együtt alszanak a babával...

Akik együtt alszanak a babával, azok hogy élnek nemi életet a párjukkal?

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Szüleim 6-7 éves koromig együtt aludtak velem. Gondolom volt szexuális életük, ha születtek kisebb tesóim. Velük is évekig együtt aludtak. Szüleim boldog házasok. Megoldották. Mi pedig szinte minden éjszakát nyugodtan végig aludtunk.
2016. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak a hálószobában ágyban lehet szexelni!
2016. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem csak ágyban és éjjel. Ez ok, de ne mondja nekem senki, hogy normál nemi életet tud így folytatni HÓNAPOKIG, ÉVEKIG.

Ennyi intimitásra szerintem minden házaspárnak szüksége lenne (nem véletlenül van, hogy a válások legnagyobb arányban a gyerek születése utáni három évben történnek), az otthonról elmászkálós, kettesben történő programokra is szükség van, de ugye az is le van korlátozva, ezért, legalább az együtt alvás kettesben maradjon meg a baba mellett is.



Nálunk nem aludtak velünk a gyerekek.

Mi sem aludtunk a szüleinkkel.

2016. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Családi hálószobánk van, mindkét gyermekünk ott alszik és mi is nyilván, de ott csak alszunk. A lakásnak számos másik pontján lehet még szexelni.

A szexuális életet szerintem abszolút nem az befolyásolja hogy HOL csináljuk, hanem hogy van-e MIKOR... Akinek rosszul alvó gyerekei vannak, annak nem az a legnagyobb gondja, hogy a kanapén vagy a hitvesi ágyban bújjunk össze, hanem hogy mikor van 10 perc amikor mindketten ébren bírunk lenni ehhez.

2016. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1-es nek: [link]
2016. nov. 14. 22:02
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
2 éves a lányom, másfél évesen szépen bekéredzkedett közénk az ágyba, azóta ott alszik. Még van délutáni alvása, így ha a férjem itthon van (pl hétvégén, de van, hogy hétköznap is hazajön, rugalmas a munkaideje) akkor elintézzük vagy este, miután lefeküdt. Kint a nappaliban a kanapén is tökéletese meg tudjuk oldani.
2016. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%

#2 vagyok,


Ez az intimitás dolog számomra egy túlértékelt hülyeség.


Én ha tehetném már rég nemhogy külön ágyban de külön szobában aludnék! Számomra az éjszaka szent és sérthetetlen alvásra való idő!

Mindemellett teljesen jó kapcsolatunk van

2016. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

10 perc alatt lezavarni? :O

Nem alszunk együtt a gyerekekkel, nekem a franciaágy kétszemélyes, nekem ez szent és sérthetetlen, de ha együtt aludnánk szerintem mi kihúznánk a nappaliban a kanapét és ott....Nekünk fontos a kényelmes terep :D

2016. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

Nekünk szerencsénk van, mert a 2 éves lányom sokat van "úton". Viszik a mamák, nagynénik, magánbölcsizik, szóval a hét több napján ő programozik nélkülem. Ilyenkor jut időm mindenfélére, többek között erre is.

Ha mégis este vagyunk együtt, akkor egyszerűen másik helyiségben oldjuk meg. Kb 1,5 éves koráig még a hordozóban is hagytam ilyenkor aludni (sokszor este abban aludt el)

Bár bevallom, hogy olyan is előfordult, hogy amikor ő aludt, akkor nem mentünk át másik szobába (nyilván nem mostanában történt)


Nem tudom, hogy kinél hogyan megy, de nekünk szerintem még jobb ilyen téren a kapcsolatunk a lányunk óta. Egyszerűen kreatívabbnak kell lennünk, nincs mindig lehetőségünk, stb... Szerintem ez az egész nem tragédia ma már (nem egy szobából áll a ház), de azért nem árt figyelni!


25/N

2016. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%
Sehogy, de nem az az oka, hogy vele alszunk. Több szobánk van, több ágy. Az ok az, hogy hiába 2,5 éves, nagyon rossz alvó. Már 1 éve tart az, hogy dobálja magát álmában, hiába volt ma is olyan álmos, hogy elájult a karomban, nem telt bele 1 óra és vissza kellett altatnom, mert felébredt sírva. Képes egy éjszaka 6-7 alkalommal, óránként vagy még gyakrabban felébredni. Vannak jó esték is, amikor csak 3-4-szer altatjuk vissza, de mindegy, teljesen kivagyunk már, ezért nem lesz testvére se. Meg aztán volt köztünk egy anyós-konfliktus is, ami után elment a kedvem a férjemtől, hogy úgy mondjam. Örülök, ha nem ér hozzám. Semmi köze ahhoz, hogy a gyerek ott alszik az ágyunkban.
2016. nov. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!