Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik gyereket szeretnének,...

Akik gyereket szeretnének, azok milyen gyakran vannak együtt a párjukkal?

Figyelt kérdés
Látom, hogy sokan nagyon számolják, hogy mikor van a peteérés ( én is, de én csak, hogy tudjam) és akkorra időzítik a szeretkezést. Amúgy máskor nincsenek is együtt?
2015. jan. 2. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én nem számoltam semmit, és 2-3 naponta voltunk együtt. Ahogy jól esett.
2015. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi is szerettünk volna babát,így kiszámoltam mikor lesz peteérésem.Aztán a hónap elején úgy voltunk együtt ahogy a párom akarta,de mondtam neki,hogy a peteérés környékén 2 naponta kell együtt legyünk.Azóta már 14 hetes kismama vagyok :)
2015. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok!! :))))))
2015. jan. 2. 21:53
 4/8 Kelemen Szabina ***** válasza:
61%
2--3 nap kell h jo spermiumok legyenek! En ugy szamoltam h mikor elmult a menzeszem elso heten vedettek vagyunk, es az azutani het a nagyon fogekony es az azutani is! Es elvezzetek ne csak muszalybol!! Egyszerre menjetek el es gyertyaallas, vagy parna a fenek ala 5-10 percig ;-)
2015. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor voltun együtt amikor kedvünk volt.
2015. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egyszerre menjünk el része az pusztán élveezeti kérdés? :P
2015. jan. 2. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Olvastam, hogy az az előnye a közös orgazmusnak, hogy a méh orgazmus hatására összehúzódik többször is egymás után, és ilyenkor szinte 'beszippantja' a spermiumokat, ha azok épp akkor lövellnek ki.

Mi a kisfiunkkal nem számoltunk semmit, nem figyeltünk semmit, csak szerettük egymást, amikor és ahogyan jól esett, és az első védekezés nélküli hónapban megfogant. Most várjuk a kislányunkat, most már picit tudatosabbak voltunk, ugyanis fontos volt, hogy viszonylag hamar összejöjjön a kis korkülönbség miatt. Még arra is odafigyeltünk, hogy lehetőleg azokon a napokon legyünk együtt, amikor nagyobb esély volt a lányra. Azonnal összejött a pici lányunk. Szval ne tervezzetek, hanem szerelmeskedjetek ahogy jól esik. Ha mégis számolgatsz, ne vidd azért túlzásba!

2015. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huuh nem semmi :))) Köszönöm a válasszokat :)
2015. jan. 3. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!