Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát szeretnék, mikor futok...

Babát szeretnék, mikor futok ki az időből?

Figyelt kérdés
Késön érett meg bennem a gyerek utáni vágy, úgy 2 éve kezdödött. Akkor nem volt tökéletes a kapcsolatom a férjemmel, ezért nem is beszéltünk róla. Közben elváltunk idén. 34 éves leszek és már tényleg nagyon vágyom egy gyerekre, de ez a válás tönkretett, más apát el sem tudnék képzelni a gyermekemnek. Most képtelen lennék egy újabb kapcsolatra, pedig lényegében már másfél éve külön vagyunk. Kivánok egy saját babát és a korom is kezd sürgetni, de így reménytelennek tünik.
2016. nov. 19. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor futsz ki, ha menopauzás leszel.

Az már egyéni, hogy ki meddig hajlandó ezen belül próbálkozni. Én pl. : 40 felett már sokadikat sem.

2016. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon egyéni, szerintem is 40 fölött első gyereket vállalni már nehéz a szervezetnek, lehet, hogy nem is jön össze, de manapság jóval 40 fölött is szülnek a nők. Neked ez most így jött össze, ha már jól leszel lelkileg, kezdj el ismerkedni, az időből biztosan nem futottál ki, ne ezzel foglalkozz, hanem, hogy mihamarabb párt találj.
2016. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy elméletileg van határom, nem is azt kérdeztem, de egyet kell értenem veletek, pont itt a baj, hogy közeledik a 40 majd és addig már jó lett volna, utánna én sem vállalok. Viszont az ismerkedés nem megy, lélekben nem zártam le a házasságom, és félek, hogy nem is fog az menni. Úgy pedig lehetetlennek tünik...
2016. nov. 19. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Akkor minek váltál el?


38-40 után én sem vállalnék.

2016. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ami most nehéznek tűnik, 1 év múlva már nem lesz nehéz. De ha akarsz családot akkor tudatosan is összekaphatod magad kicsit. Ismerkedj, járj el szórakozni, ma már 30 évesen sem gáz bulizni járni.
2016. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ex férjem beszerzett egy 23 éves lányt, aztán halmozta a nőket, ezért váltam el.
2016. nov. 19. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzed. Én már 4-5 évvel korábban kezdtem érezni, hogy kezd elmenni a hajó, de még reméltem, hogy találok valakit, akivel összeillünk, és még bevállalhatunk gyereket. (Én is egy lezáratlan kapcsolat után voltam, amikor úgy éreztem, hogy már készen állok rá, próbáltam új és új embereket megismerni.) De pontosan emlékszem a napra, amikor az utcán sétálva hirtelen belémvillant, hogy "ennyi volt". Furcsa, de azóta kiegyensúlyozottabbnak és boldogabbnak érzem magam. Mintha mindig csak vártam volna valamire, most inkább érzem úgy, hogy én irányítom az életem, és nem a jövőre várok, hanem a jelenre koncentrálok.
2016. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 40. szülinapom előtt 2.5 hónappal szültem meg a 3. gyerekemet.Nekem a 40 éves kor volt a lélektani határ.Abban egyeztünk meg a Férjemmel,hogy addig próbálkozunk.Ha nem jön össze,nem erőltetjük.A 2. próbálkozós hónapban összejött....
2016. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!