Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat kell még változno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat kell még változnom, hogy alkalmas legyek egy értelmes párkapcsolatra. Lehetséges, hogy ki is futok az időből?

Figyelt kérdés
Azt hiszem majd' 30 leszek, mire eljutok odáig, hogy felvállaljon egy férfi, csakhogy addigra a korban passzolók nagy része már foglalt lesz. Lehet, hogy egyedül maradok, mert nem sikerültem alapból olyannak, amit egy nőtől elvárnak?
2014. nov. 4. 20:20
1 2
 1/14 Magyarmanó ***** válasza:
Ha mondjuk ide biggyesztenéd, hogy milyen vagy és az szerinted miért nem jó..akkor talán, de mondom csak talán tudnánk segíteni..így nem..
2014. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kukid van?
2014. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Általában azok alkalmasak a kapcsolatra, akik nem gondolják magukról. Akik meg egyik kapcsolatból ki a másikba be, azoknak meg se fordul a fejükben, hogy ne lennének alkalmasak.
2014. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Férfiak között is vannak későn érő típusok akik lassabban haladnak az életben (én is ilyen vagyok), ő közülük biztosan találsz valakit 30+ évesen is, a kérdés csak az hogy lesz-e köztük olyan aki neked megfelel.
2014. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, én nem leszek foglalt :DDDDDD
2014. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
most mennyi idős vagy? mért gondolod, hogy most nem vagy alkalmas párkapcsolatra? Egyedülálló férfit minden korosztályból lehet találni, kérdés, hogy olyat találsz-e akivel működik a kapcsolat
2014. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 RRR ***** válasza:
több infót nyuszi!
2014. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek csak én csávó vagyok és még rosszabb lesz nekem mert addigra ötvenéves vén trottynak fogok kinézni.
2014. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pl. nem vagyok elég házias, nem vagyok elég határozott...
2014. nov. 4. 20:26
 10/14 anonim ***** válasza:
biztos vagy benne hogy nem vagy elég határozott?
2014. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!