Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8év körüli gyermeketek hisz...

8év körüli gyermeketek hisz még a Mikulásban? Mikor jött rá a gyermeked, hogy nem is létezik?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém még akár hinni benne. 

Gondolom egymást vilagositjak fel, plusz vannak kínos lebukasok, öltözék miatt, vagy felébred, mikor a szülők próbálják becsempészni az ajándékot.

2016. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*akar.
2016. nov. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem létezik????
2016. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

9 éves fiú. Néha felteszi a kérdést, h a Mikulás vagy mi hozzuk az ajándékot neki :-)

De még a Mikulást választja...

2016. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Sose hitt benne, mert nem így neveltük. Én 7 évesen már tudtam, hogy nem létezik.
2016. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,100%-ban.Különben 8.5 éves.Addig igazán gyerek,amíg ez így van.A kicsi 4 éves,Nála ez még nem is kérdés.Nálunk a karácsonyfát és az ajándékot is az angyalok hozzák...
2016. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Én is eleve úgy neveltem, hogy nincs ilyesmi. Nálunk a jön a Mikulás azt jelenti, hogy aznap kap tőlem Mikulás csomagot.Nem tömöm tele a fejét hülyeségekkel.Karácsonykor is tőlem kap ajándékot, nem a Jézuska hozza.
2016. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!