Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még időm,14hetes vagyok,...

Anivagyok kérdése:

Van még időm,14hetes vagyok, viszont nem tetszenek a fiú nevek. Valahogy nem fog meg egyik sem. Valaki járt így? Végül hogy sikerült választani?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41 hetesen még nem volt meg a második kislányom neve. Amint eldöntöttük rá két napra meg is született. :)
2016. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

alapból mindketten, csak ősi magyar nevek közül szerettünk volna választani.

próbálkoztunk olyannal kinyomattuk az összes ősi magyar nevet, és én is választottam 5 öt a párom is 5 öt, úgy döntöttünk ha lesz közös az jó lesz. hát nem volt.

aztán úgy döntöttük apukája nevét kapja (meg persze nagyapja neve is ez volt)

2016. nov. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igen, mi is ebbe maradtunk,ha nem lesz más apuka nevét kapja :) ami Károly... Nekik 3 generációs név
2016. nov. 21. 08:36
 14/15 anonim ***** válasza:
2016. nov. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszett semmi. Így visszatértem a lányomnál alkalmazott listához, és abból választottam, amik akkor tetszettek, amikor őt vártuk, és nem tudtuk a nemét.
2016. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!