Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha választani kéne: Mira vagy...

Ha választani kéne: Mira vagy Mirabella?

Figyelt kérdés

Párom belezúgott a Mira névbe, nem tántorít.. de mivel a vezetéknév Kiss, én úgy gondolom inkább Mirabella. Szerintetek??

És nemiatt arra vagyok kíváncsi, hogy kinek nem tetszik egyik sem ;)


2016. nov. 21. 15:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Mira 2. keresztnévnek, elsőként pedig valami magyarosabbat választanék, ami nem kissebbségi
2016. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
szép a Mirabella - a vez.névhez jobb, és becézve Mira lesz úgyis! (1: nem kisebbségi:)
2016. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Egyiket se, nagyon nem szép szerintem, a Mira ráadásul divatnév, ami felnőttként nagyon nem előnyös. Ha csak ez a kettő van Mirabella, de adnék valami szép nevet is mellé.
2016. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mira
2016. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekünk annak idején a Mirandolína tetszett egy kis borgőzös ideig... :D De elvetettük, mert a mi vezetéknevünkhöz túlextra lett volna, de hátha nektek bejönne ;)
2016. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kedves második, köszönöm! Én is így gondolom :)

Harmadik... kinek mi a szép...

2016. nov. 21. 17:24
 7/27 anonim ***** válasza:

Kiss Mira

Kiss Mirabella mondd ki hangosan mindkettőt és ott a megoldás!

Ugye hallod milyen szépen hangzik a 2. tittititátá :-)

2016. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hát a Mira szép egy cicának, egy kutyusnak...talán kislánynak is..de egy felnőttnek?
2016. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti!! Látatlanban is imádlak:D Azt hiszem nálam győzött, már csak a férjem van hátra:D
2016. nov. 21. 17:56
 10/27 anonim ***** válasza:
16%
Állítólag a Mira egyre gyakoribb név, viszont eddig engem annyira elkerült, hogy az első két alkalom, amikor ezzel a névvel találkoztam, két kutyát hívtak így. És évekkel később ismertem meg egy kislányt ezzel a névvel. Furcsa is volt nekem, hogy kutyaneve van. Nekem a Mira mindig is kutyanév marad, tök viccesnek tartom, ha egy kislányt így hívnak. Ennyi erővel Lessie (Lesszi) is lehetne.
2016. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!