Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 hónapos mellszívónak kilyuka...

1 hónapos mellszívónak kilyukadt a gumi alkatrésze, amit nem cserélnek. Többi lent?

Figyelt kérdés
1 hónapja vásárolt Medela Harmony mellszívómnak a pumpánál lévő gumi gyűrűje kilyukadt. Néztem a jótállási jegyet, ez az alkatrész "fogyó eszköz", ezért nem érvényes rá a jótállás, ezt a vásárlás helyén meg is erősítették. Az új alkatrész 5000 Ft. Érdemes írni a Medelának, vagy hagyjam a fenébe.
2016. nov. 23. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyiért már veszel használt új állapotút, vagy eladod ezt így, és hozzápótolod az újhoz... :(
2016. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én azért írnék, én még nem is hallottam ilyet...igaz, mindig Aventes mellszívót használtam, annak kutya baja, pedig még kölcsönbe is adtam, szóval nem csak két gyereket szolgált ki.
2016. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hibásan nem lenne pofám eladni...

Sajnos, az Avent kézi mellszívója nem indítja be nálam a tejleadó reflexet (kaptam kölcsön kipróbálásra).

2016. nov. 23. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez elég szemét dolog, főleg, hogy a "fogyó eszköz" darabja 5000 forint. Ha havonta kilyukad, akkor pár hónap alatt annyit költesz rá, mint amennyi maga a mellszívó volt.

Szerintem ettől függetlenül írhatsz nekik, akár közvetlenül a gyártónak is, én ezt sokszor megcsináltam más cégekkel, és általában a külföldi gyártó sokkal jófejebb módon állt hozzá, mint a magyar forgalmazója.

2016. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!