Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen szeretnél gyereket...

Hány évesen szeretnél gyereket (eket)?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 19:09
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
49%
Tavaly óta szeretnék, akkor voltam 26 éves. Jövőre vágunk bele, tehát ha gyakorlatilag hamar sikerül akkor 29-30 évesen leszek anya.
2016. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

17 évesen akartam gyereket

utólag belátva igazából 25 évesen értem meg rá agyilag (hogy felelősségteljesen, legjobb tudásom szerint, szakkönyveket átolvasva, minden témában, végigkísérni és támogatni tudjam egy ember fejlődését legjobb képességeimhez mérten)


17 évesen csak babázni és szeretgetni, ellátni lettem volna képes, de még a mozgásfejlődés szakaszait sem ismertem volna. lehet én is ültettem volna pár hósan és bolti tejet adtam volna, meg minden tiltólistás cuccot, tekintve hogy ebbe bele sem gondoltam tizenévesen.

2016. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
36 évesen szültem az elsőt, és ha hamar összejönne a második, 39 lennék amikor a másodikat. De sajnos félek a második terhességtől anyagi okok és egészségi okok miatt is. De jobb lett volna olyan 25-26 évesen szülni bizonyos szempontból. Leginkább azért, mert nem érezném azt, hogy ki tudja, megérem-e a 20. életévét? Amúgy agyilag sokkal érettebb vagyok most egy kisgyerekre és sokkal jobban tudom is értékelni. Hozzáteszem, 10 éven át azt mondtam, hogy nem akarok gyereket. Fogalmam se volt, miről maradtam volna le. Életem legnagyobb szerelme a kislányom, és nagyon boldog lennék ha fiatalabb lennék és testvért is szülhetnék.
2016. nov. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
62%

1 éves a gyerekünk, 24 évesek voltunk amikor megszületett. Terveztük.


25/F

2016. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
76%

Soha.

31/N

2017. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!