Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 éves fiúnak milyen társast...

7 éves fiúnak milyen társast ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ki nevet a végén, Uno van, meg egy Verdás társas, de már rongyosra játszottuk őket. Karácsonyra szeretnénk valamit, amit az egész család élvezne.

Esetleg Activity juniorról vélemény?


2016. dec. 2. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az is jó!

Nekünk van még Labirintus, Gazdálkodj okosan (vagy Monopoly, szerintem elég hasonlóak), ezekkel is szívesen játszanak.

Ha már ügyesen olvas, akkor esetleg Betűtorony, Scrabble, ezeket nem fogja "kinőni" pár éven belül.

Egyébként ha a korosztályának megfelelő társasok közül választasz, nem lehet mellélőni, szerintem ma már nagyon jókat készítenek. :)

2016. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Monopoly-t imádjuk, 6,5 voltam amikor kaptam, azóta is azzal játszunk minden karácsonykor, pedig eltelt több, mint 20 év.

Unokahúgom tavaly 7 éves volt, kapott ő is, imádja.


A Gazdálkodj okosan is jó, de a régi.


Mi családunkban az ilyen Activity féléket senki nem szereti.


Esetleg Honfoglaló, de ugye ugyanazok a kérdések ismétlődnek.

2016. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak magyon jo kartya jatekok is

Pl keltis, ez van tarsasva is, dragon egg is jo

Vagy strategiai a catan telepesei ez van kocka jatekban is

Labirintus is szuper es abbol van vagy 4-5 fele minta

De ott a solo az olyan mint az uno picit mas szabalyok

De egy pakli francia kartya is jo pl kanaszta romi 21

Magyar kartyavan snapszer zsirozas makao stb...

Level 8 is szuper gyors gondolkodos izgi

Police ez ezer eves de elvezik

Wizard kartya jatek de ez is porgos gondolkodos

Meg olyan haromszogletu dominon is van szines sarkaikat kell osszetenni de nem tudom mi a neve

2016. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 éves. Legújabb kedvence a kalózos Stratego (sima Stratego junior is van, az is jó), bár ezek két személyesek. Még megvan a régi Gazdálkodj okosan, azt is szeretjük. Szereti még a Monopoly junior-t, a partis van meg nekünk. Névnapján elővettük az Activity-t, az utazó verzió van meg ebből, nem a junior, de nagyon élvezte. Segítséggel ugyan (volt hogy el kellett magyarázni egy-egy fogalmat), de olyan ügyes és lelkes volt, hogy elképesztő :). Kártyajátékok közül javaslom a Piratatak-ot, a Dragons-t, a Mow-t. A BrainBoxok is nagyon jók. Vagy a retro Élve fogd el. Én most a szintén retro Ezüst Tó kincsén gondolkodom, valószínűleg az lesz az idei ünnepi társas.
2016. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó, és a család másik nagy kedvence a Rummikub.
2016. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Gazdálkodj okosan-ból van 2 féle is (régi és egy új fajta, amiben nem szerencsekártya van, hanem pörgetni kell, meg autót lehet venni, stb.). Ő szereti, mi már unjuk.
2016. dec. 2. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Activity junior, monopoly, scrabble, jenga. A scrabble-nek van junior változata is.
2016. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
gazdálkodj okosan helyett van egy Góbé változat, állítólag nagyon jó, székely társasjáték
2016. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!