Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek milyen társast...

4 évesnek milyen társast ajánlanátok a bogyó és babóca kivételével? Ezekről vélemény? Melyik jobb? Éhes vizilovak, Lotti karotti, csigafutam, riszáló százlábú. Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
A "Ki nevet a végén" társasjáték is jó.Nem baj ha olyan társasjátékot kap ami nem neki való.A gyerekek nagyon okosak és egy pár játékjátszma után tudni fogják mi mit jelent és hogyan kell vele játszani.A társasjátékoknak a legnagyobb,legfontosabb szerepe a szabálykövetés lenne!!! A 4 éves unokám nagyon szereti amikor a hernyó eszi az almát (dobókockás játék)sajnos a neve nem jut eszembe de fenn van az interneten.
2014. nov. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Az a mamánál megvan, de már unja... :) Volt régen egy 12-es társasgyűjtemény, azzal szokott ott játszani. Pl ki nevet a végén, malom, stb..
2014. nov. 11. 08:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk van Kisvakondos társas, azt szereti nagyon. 2 féle van, az egyik kockás-bábus, a másik memória jellegű. Mindkettő jó.

Van még patkány razzia (Raten Razzie), ezt a Müllerben vettem. Van egy szénakazal, abba kell kis pálcákat dugni, az nyer, akinél kiugrik a patkány a tetején.

Amit még szeret: Trafik társasok közül a Farm van meg (Tesco), Nefelejcs Fifi társas, Málhás Csacsi, Maller&Keller féle Mindent a helyére.

Van még más is, most hirtelen ezek jutottak eszembe, mert ezekkel játszunk legtöbbet.

2014. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, meg persze éhes vízilovak. :D
2014. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A csigafutamot az én lányom nem szerette.

A riszáló százlábú vicces, azon jókat nevet.

Most kapott Figurix társast, elvileg 5 éves kortól van, de rommá veri a családot. :)

2014. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első 4 játékom címűt,az szuper játék, vagy a csigafutam,a vizilovas szerintem korai.
2014. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! A figurix milyen? Lehet még valahol kapni? ( mré ha jól sejtem, melyik az..)
2014. nov. 11. 13:42
 8/10 anonim ***** válasza:

A fiam már 5 éves, de 4 évesen ezekkel már tudott, és szeretett játszani:


Nagyon jó társas a Zingó, a Pigolino.

A fiam nagyon szereti a társasjáték-gyűjteményből a lépegetős-visszacsúszós társast. Van ilyenből többféle nekünk: macis-létrás, libás. A Csigafutammal is szeret játszani, de azt már rég túlnőtte, abban azt élvezi, hogy új szabályokat talál ki.

Nagyon szereti a VigyáZZ6 Junior kártyajátékot.

Az Éhes vízilovak is jópofa, de azt játsszuk egymás után tízszer, aztán egy fél évig sem.

Szerette és szereti az olyanokat, ahol gyűjtögetni kell valamit.

2014. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1-es voltam:megnéztem a játék nevét,Kekec-kukac a neve és nagyon szeret vele játszani az unokám.
2014. nov. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. nov. 13. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!