Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek pajzsmirigye alulműködö...

Akinek pajzsmirigye alulműködött mennyi idő alatt sikerült a baba? Terhesség problémamentes volt? Minden ezzel kapcsolatos információ érdekel.

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezelt pm mellett kb 3 hónap. Másodiknál kellett cukorgyógyszer és progi pótlás is.
2016. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évekig semmi, aztán egyszer csak jött a kistesó. Így lettek ketten. 4 évre rá ajándék kislányom is megérkezett. Most L-thyroxint szedek. Orvostól-orvoshoz jártam, meddőségi centrumban is voltam, de akkor sikertelenül. Aztán amikor nem számítotram rá, mikor már lemondtam róla, jöttek.
2016. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Eeeeeeeeeeeeeeeeee válasza:

Amikor elhatároztunk a férjemmel, hogy na most már jöhet a gyerek, onnantól 2 hónap múlva.

Cukorbeteg, asztmas, PCOS-es vagyok, és pajzsmirigy alulmukodesem van. A gyerek 6 hónapos és eddig semmi baja nem volt,kisebb az atlagnal, viszont a mozgas-es a kognitiv fejlodese gyorsabb, mindent 1-2 honappal korabban csinalt eddig.

A szoptatassal viszont az elejetol fogva gond van, kb 1/3 , 1/2 reszben tapszeres. Valoszinu, a pajzsmirigy miatt.

2016. dec. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Eeeeeeeeeeeeeeeeee válasza:
3-as válaszadó vagyok: a terhesség teljesen problemamentes volt, de erre az idore inzulinon és l-thyroxinon voltam, egyébként egyik sem kell
2016. dec. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!