Veleményt szeretnék?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Ma van a 40. Napja hogy nem jött meg, tehát 68napja volt meg utoljára. Soha nem volt pontos a menstruaciom de 7-8napnal nem késett többet. Fél éve kb voltam nőgyógyásznál, mert szeretnénk egy második gyereket ő felírta a Clostybegitet de semmi.  2 hónapja rohamosan elkezdtem hízni és az államon is megjelentek szőr szálak. Elmentem ma az orvoshoz aki azt mondta a tünetek alapján, hogy valószínűleg PCOS-em van, de ad beutalót nőgyógyászatra ott kivizsgálnak. Ezt én is tudtam, hogy oda kell mennem csak amikor be telefonáltam a nőgyógyászatra és Pesten élek de a bejelentett lakcímem máshol van ezért azt mondták, hogy ők nem tudnak ellátni. Haza jöttem felhívtam a Péterfy kórházban a nőgyógyászati osztályt időpontot kérni. Elmondtam a hölgynek, hogy voltam a házi orvosnál ott kaptam beutalót szeretnék kérni időpontot. A válasza rá több nőnek is néha meginog a menstruációja és vegyek egy terhességi tesztet... én közöltem vele, hogy már szinte napi szinten járok a patikába nem azért mennek hozzájuk vizsgálatra, mert nincs pénzem venni egy tesztet.. Ki kellett könyörögnöm, hogy egyáltalan beutalóval időpontot kaphassak és lehet, hogy meg sem vizsgálnak, mert beutaló ellenére is azt mondta, hogy vigyek magammal lakcím kártyát és a lakcím itt pesten van -e..
2016. dec. 5. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg magánorvoshoz menni.

Nagyon gáz, hogy fizeti az ember a TB-t, de itt tart a magyar egészségügy. Én már sokszor csalódtam az "sztk" alapú betegellátásban.

2016. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a lakcímkártya számít. Ha területileg nem az az illetékes kórház, simán benne van a pakliban, hogy nem vizsgálnak meg. (Még nem illetékes sürgősségiről is hajtottak el családtagot, pedig hiába nem ők voltak az illetékesek, ők voltak a legközelebb.)
2016. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És miről szeretnél véleményt?
2016. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sztk nőgyógyász semmit nem fog segíteni. Inkább endokrinologus kellene, ez nem nőgyógyászati probléma. Nem is nagyon értenek hozzá.

Először kivizsgálás kell, mi a baj, csak utána lehet adni a gyógyszereket.

2016. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj a MensMentisbe. Ezek az sztk-s barmok nekem 15 évig nem vették észre a PCOS-t, pedig minden eredmény ott volt a kezükben. Ne pocsékold velük a drága idődet, mert megfogod bánni, ahogy én.
2016. dec. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!