Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha nem takarítotok...

Anyukák! Ha nem takarítotok mindennap akkor mivel töltitek az időt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Mikor mivel. Olvasás, sport, netezes, barátok, stb. Mi a kérdésed?
2016. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. dolgozom napközben.
2016. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Napi 8-10 óra munkán kívül?

Pl. gyerekneveléssel, főzéssel, leckézéssel, mosással, bevásárlással, stb. Sőt, barátokkal, fodrászhoz járással, olvasással, kirándulással, film nézéssel.

XD Ha minden kötél szakad, akkor a férjemmel is muszáj egy kis időt tölteni.


Érdekes, amíg valakinek nincs gyereke, sose kérdés, mit csinál egész nap. De ha szül egy-két gyereket, azonnal téma, hogy mit csinál az ingyenélő léhűtő perszóna a rengeteg szabadidejében. ;)

2016. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez a kérdés úgy hangzik, mint ha az anyukák, a nők a takarításon kívül semmi egyébre nem lennének alkalmasak. Arra nem gondolsz, hogy esetleg valamilyen szellemi tevékenységet folytatnak? Olvasás, zenehallgatás, alkotótevékenység, tanulás, kutatás, stb.?

Egy átlagos méretű család átlagos méretű lakásában hülyeség minden nap takarítani.

Szánalmas az a nő, aki csak akkor érzi magát hasznosnak, ha folyton takarít, és ezzel próbálja alátámasztani a saját létjogosultságát.

2016. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Mivel? Én jelenleg nem dolgozom még. Sőt a másodikkal vagyok várandós de millió egy más dologgal töltöm az időt mikor nem takarítok :)

Te mivel töltöd?

Én: Vásárlással,barátnőzéssel,sétával,netezéssel, (jelenleg karácsonyi ajándék hajkurászással,csomagolással):) állatokkal(3 kutyánk van) filmezéssel,kedvesemmel:)játszással a lányommal. Szóval van elfoglaltság:)

A lényeg nem unatkozom..

A rokonlátogatásokat nem is említettem. Plusz a kedvesemmel és a gyerekkel sokat vagyunk úton..

2016. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet furcsa, de nem a takarítás köré szervezem az életem.


11 hónapos a fiam, délelőtt főzök (minden másnap), játszunk, olvasok.

Délután megyünk együtt a nagyért oviba, vele csinálunk valamit.


Plusz most karácsonyra készítek dekorációt, ajándékot.

2016. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a gyerekkel. Mert nem takartani vagyok itthon.

És most épp alszik.

2016. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Sok mindennel- napi átlag 4-5 órát dolgozom otthonról, heti három napon. Két napon tanulok napi két órát. Főzök minden nap, a fiammal megyünk minden nap valahova, játszóház, játszótér, fürdő, egyéb gyerekprogramok.


Mai napom így néz ki: Hatkor keltem, dolgoztam nyolcig. Ekkor ébredt a fiam, reggeliztünk, játszottunk. Utána ő játszott, én főztem. fél 12kor ettünk, fél egytől aludt így én dolgoztam kettőig, Utána felébredt, uzsizott, majd elmentünk a mamáékhoz, most is ott vagyunk. Vacsi után megyünk haza, még kis közös játék, fürdetés, altatás majd még egy kis munka. Úgyhogy nem unatkozom sosem.

2016. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa kérdés... másfél éves a kislányom igy sokat foglalkozom vele, még nem igazan jatszik el egyedul, max rövid ideig. Plusz főzök, es itthonról dolgozom. Ha ugy van idom, akkor pedig olvasok, sorozatot nezek. De el szoktam járni a barátnőimmel is kávézni vagy a tesommal mozizni. Ja, és tornázom. Olyan mintha azt gondolnád hogy a takarítás az anyák élete...
2016. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkával. 17 hónapos lányom mellett otthonról dolgozom. Továbbá majdnem minden nap főzök, heti 2 nap mosok, teregetek, hajtogatok stb. Minden nap rendet csinálok. Gyereket etetem, játszunk, sétálunk, vásárolunk. De amúgy a takarítást úgy osztom be, hogy minden napra jut egy max félórás munka belőle, szóval mindig van valami, de sose megy rá az egész nap. Anélkül is van mit csinálni, ne izgulj.
2016. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!