Iza vagy Zsófi?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb Kiss Izabella vagy Kiss Zsófia? Egyszerűen nem tudok dönteni. Zsófi mint becézés jobban hangzik mint az Iza (Bellának nem akarjuk szólítani). Viszont kimondva meg jobban cseng a Kiss Izabella
2016. dec. 13. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Zsofia.

Esetleg Szofi.

Izabella soha nem tetszett.

2016. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Zsófi tetszik jobban, bár a Kiss-sel eléggé összefolyik.
2016. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az S végződés miatt az Izabella jobb és dallamosabb.

Esetleg még a Zsófi elé berakhatsz egy rövid nevet hogy jó hagozzon.pl: Kiss Anna Zsófia

2016. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Két nevet semmiképpen sem akarunk. És igazából több név számításba se jöhet mert apukának csak ezek tetszenek :) nekem tetszik a Szofi de neki nem
2016. dec. 13. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiejtés szempontjából pont egyik sem szerencsés a vezetéknévvel.

Az S után a Zs-vel és az I-vel is összefolyik(kiZZSófia/kiSizabella).

De akkor én a Zsófiára szavazok, mert az Iza nem tetszik így.

2016. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szép nevek, de a Kiss -sel nem jól hangzik sajnos a Zsófia :(( sajnos az Iza sem túl jó...

szerintem próbáljatok még egyszer nekifutni a listának - külön-külön leírni, mi lehetne - és ha van közös...

Annabella?

2016. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kiss Izabella jól hangzik.Az Izabella szebb,nőiesebb név,én mindenképp azt adnám.A Zsófiról egy duci,elkényeztetett,nyafogó kislány jut az eszembe.
2016. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő normális név, bár nem kedvenceim, de a vezetéknévhez nyelvtörős a Zsófi, az Izabella meg összefolyik vele ("Kisiza"-ként pedig még kevésbé szerencsés). Olyan nevet pedig szerintem ne válassz, aminél idegesítene, ha másképp becézik, mert biztos lesz, aki ezt nem tudja.
2016. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!