Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vannak a legnagyobb...

Hol vannak a legnagyobb játékboltok Budapesten? Igazán nagyokra gondolok.

Figyelt kérdés
Szóval nem bevásárlóközpontok kisebb boltjaira gondolok, hanem önálló boltokra, hatalmas alapterülettel, esetleg még többszintesek is. Létezik ilyen nagy bolt Budapesten, ahol egy helyen tényleg minden megvan, ami manapság kapható?

2016. dec. 14. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:

M3 kivezeto szakasz

Ott van egy magy aruhaz de nem tudom mi a neve

Pedig minden nap arra megyek :-D

Talan Regio ???

2016. dec. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régió
2016. dec. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régió Budaörsön vagy a Nándorfejérvári úton. Mindkettőben "minden" van, de tényleg :-)
2016. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A Régio M3 nekem közelebb van. Az is elég nagy? Vagy a budaörsi nagyobb ennél? Mert oda is elmegyek, ha az lényegesen nagyobb, a cél az lenne, hogy csak egyszer kelljen menni, és akkor olyan helyre, ahol tényleg teljes a választék.
2016. dec. 14. 07:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy jàtékàruhàz. Olcsó és minden van. Újpalotàn az Àzsiacenterben. De van màshol is.
2016. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Régió M3-at, az tényleg elég nagy, bár kocsival is kiesik az útból.


A Gyöngyösi utcaiba is benéztem, az is jókora nagy, és jobban elérhető helyen van.

2016. dec. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!