Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 éves gyereknek tudományos...

8 éves gyereknek tudományos játék karácsonyra?

Figyelt kérdés

Kap társast, órát, de én is szeretnék neki valamit venni. Jó eszű gyerkőc, érdeklik a "komolyabb" dolgok is. Ezt néztem ki neki, mondjuk nem olcsó :(

https://www.youtube.com/watch?v=Jhbs7Ixgp20

Esetleg tudtok hasonló játékot ajánlani, amivel tud tanulni?


2016. dec. 17. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki mikroszkópot!
2016. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem volt hasonló, az apám jobban élvezte, mint én... (egyébként nő vagyok) a Lidlben viszont láttam összeszerelhető napelemes játékokat, azt kinéztem a lányomnak, 2000környékén van, és szerintem tetszeni fog neki (meg egész nyáron nézegetheti majd, hogy körbejár a repülő, mikor süti a nap....). benne van az újságban, nézd meg, ha gondolod.
2016. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt gondoltam hogy megemlitem lidlben vanak szuper tudományos játékok.
2016. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Clementoni jàtèkok:vidàm kèmia vagy napenergia vagy húsevő növènyek es dinok
2016. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Jatekneten sok ilyen dolog van. A keresobe ird be, hogy tudomanyos. Van kristalyos, fizikai, kertes stb.
2016. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém 8. szülinapjára kapott mikroszkópot, nagyon örült neki :)
2016. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most vettem egy elektronikus összerakó játékot, szerintem szuper jó remélem a kis fiú is így gondolja majd . Írd be a keresőbe : Tudományos játékok ,sajna nagyon rövid az idő de talán még sikerülhet .
2016. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!