Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 5 évesnek mi a bánatot...

Egy 5 évesnek mi a bánatot vegyek karácsonyra? Imád rajzolni, gyöngyözni, szóval vmi ezzel kapcsolatos dolog lenne jó, akár vmi komoly játék.

Figyelt kérdés
Rengeteg kacatunk van, mert van egy 8 éves nővére is, úgyhogy tele vagyunk mindenféle "kreatív" cuccal és csak kínlódok, mert nem akarom az ötezredik kifestőt, matricázós kutyafülét megvenni.
2016. okt. 16. 13:22
 1/9 A kérdező kommentje:

Lány, ez lemaradt.

De imádja az autókat, úgyhogy a fiús játékötletnek is örülök!

2016. okt. 16. 13:23
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Pont ma reggel félkómában láttam egy reklámot valami rajzolós teknősről, amihez nyomga is tartozik meg egyéb kreatív szirszarok. Nézd meg a játékneten.
2016. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
*nyomda
2016. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Hot wheels auto pályák? Esetleg Lego abból City készletek?

Ezek is kreatívak főleg a Lego.

Itt még nagy kedvenc volt a Lego vödrös, hozzá nagy zöld és szürke alap.

2016. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hotwheels van, Lego van...
2016. okt. 16. 14:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a teknőst is, jópofa.
2016. okt. 16. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
én anno 5 évesnek vonalvezetős játékot vettem(ami alapoz az iskolára) van többféle, én olyat találtam amiben valami ceruzafélét kell vezetni és ha hozzáér az oldalához, akkor sípol, vagy nem emlékszem milyen hangot ad ki. potom összeg és játéknak is jó, fejlesztésre is
2016. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Fakopancs.hu van sok ilyen gyöngyös dolog is.
2016. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kodorgo.

Intelligens gyurma.

2016. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!