Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most márciustól kértem az...

Most márciustól kértem az adójóváírást. Gyeden vagyok. Visszamenőleg januárra, februárra nem lehet kérni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én írásban kérvényeztem, hogy fizessék már ki hóközi utalással az elmaradt egyhavi összeget, mert elfelejtettem, hogy ezt külön kérnem kellett volna, így fizukor csak lestem, hogy 13 ezerrel kevesebbet kaptam. Ki is fizették! Viszont munkatársam nem kérte, neki nem fizették ki. Bement és azt mondták, hogy a következő évben megkapja az adóvisszatérítést. Beszéld meg a munkahelyeddel!
2010. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Ha megoldható a jövő évi adóvisszatérítésnél, akkor nekem jó lesz akkor is. A lényeg, hogy kérhető. Nem olyan nagy ászok a munkahelyemen a munkaügyesek. Eddig én ezt az adójóváírást nem kértem a fizetésem miatt. De most a gyednél nem mindegy.Ezt nem is tudtam, hogy lehet/érdemes kérni, hanem itt olvasgattam a gyakori kérések oldalon amikor rábukkantam. A munkaügyesek nem is mondták. Amikor rákérdeztem, akkor ez volt a válasz, hogy ja, persze kérheted. Szóval róluk ennyit.Köszönöm még egyszer, szép napot!
2010. máj. 4. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!