Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz no vagyok, ha nem...

Rossz no vagyok, ha nem szeretem azt amikor a gyereknek egyfolytaba grimaszkodnak, meg beszelnek hozza, hogy igen draga, na mi van te kicsi ugyes? Meg ilyenek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
itt vana ferjem uncsijanak a babaja , egyfolytaba kell tenni a babazeneket neki , grimaszkodnak , mondjak neki na menj puszild meg nenjet , es nem szeretem ! nekem meg nincs gyerekem , ha az en gyerekemrol lenne szo az mas lenne , de idegesit hogy egyfolytaba grimaszkodnak neki , amugy ugy sem tud viszavalaszolni ....

#zene #gyerek #baba #grimaszkodas
2016. dec. 26. 15:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
beszelgetni normalis hangnembe az mas dolog , de ne mind grimaszkodjon meg olyan furcsan beszeljen vele ....
2016. dec. 26. 17:50
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Nincs olyan szó, hogy grimaszkodjon. Először magadban kerese már a hibát bakker, ne másokban. Az meg, hogy irigy vagy más gyerekére elég szomorú.
2016. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
-e +d
2016. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok irigy egyaltalan , de ne nyavogjon a gyereknek m erre ertem !!! oke koszonom a valaszokat
2016. dec. 26. 18:30
 15/20 anonim ***** válasza:
27%
Jaj még valami! Tudományosan igazolt, hogy a gügyögés szükséges. Bár nem nézem ki belőletek, de hátha: google a barátod, utána lehet olvasni. Igaz, az nem a másik kibeszélése, tehát nem túl érdekes számotokra.
2016. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is igazoltan 130 feletti az iq-m, és képzeljétek, mint egy hülye, úgy gügyögök a gyerekhez, mert engem és őt is szórakoztatja.

A nagyobbik gyerekem 21 hónaposan folyékonyan, ragozva beszél 1000 szó feletti szókinccsel. Hozzá is gügyögtem.

Egyébként én még nem láttam olyat, aki normális hangnemben beszélt egy néhány hónapos babához. Ez teljesen természetellenes, és a babának sem olyan jó

2016. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

Dehogy vagy rossz nő!

Egyszerűen nem szereted a gyerekeket, nem szerethet mindenki mindenfélét. Én se szeretek sok mindent. Más se szeret sok mindent. Nyugodjál le. Attól majd lenyugszol.

2016. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én amíg nem voltam anya, én azt nem bírtam hogy amikor vendégségbe mentünk pàrom rokinaihoz és mindig csak a gyerekük volt a téma vagy vele kellett játszani, mindig ő volt a központ, minden mozzanatát figyeltük.alig bírtam ki hogy mikor indulunk már haza.

De ők változtattak.(lehet párom elmondta nekik mert mindent kibeszél) de később lehetett velük beszélgetni

2016. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%

2 gyerekem van de mégsem ment el az eszem!


Én sem értem mire jó ez, szerencsétlen gyereket hátráltatják a fejlődésben szerintem ha nem képesek normálisan viselkedni velük!


(Rózsaszín köd meg babaszagos dolgok számomra ismeretlenek, annyit változtam hogy felébredek a baba első nyikkanására, de más nem változott bennem)

2016. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
29%
Mi lehet ott nálatok, és még "grimaszkodnak" is... :) De a gyereknek sokkal rosszabb, mint neked, ennyi buggyant között.
2016. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!