Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba mellett ultra szavó a...

Baba mellett ultra szavó a házban? Olyan büdös, de a penész se jobb

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 13:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Más is használja?
2017. jan. 6. 13:07
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Mi az a szavó?
2017. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Szelloztettem utana.
2017. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Szavó a Dézi tesója :)
2017. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
Terhesen sem használom, az ecet ugyanannyira hatékony és egyáltalán nem ártalmas.
2017. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
A férjem elvisi a gyerekeket anyóshoz/sétálni/játszóházba, én addig elintézem és alaposan kiszellőztetek.
2017. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

A gyerekszobát úgy csináltuk, hogy a tapétaragasztóhoz és a festékhez is adtunk penészgátló adalékot (ez 3 évig bevált). A többi helységben meg úgy fújtuk a Szavót, hogy utána sokat szellőztettünk, és addig nem ment oda a gyerek.

Ezt 70-80 %-os pára mellett. Állandóan penészesedtünk.


3,5 éves a gyerek, most vettünk szárítógépet, meg a konyhába elszívót, azóta 50% vagy az alatti a pára.

SZóval szerintem hosszútávon ne a SZavó legyen a megoldás, hanem a páramentesítés (és ezáltal a penészmentesítés) a házban.

Én már sajnálom, hogy nem korábban vettük meg ezeket a dolgokat. Idén télen egyáltalán nem penészesedünk.

2017. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Mázlitok van.Nálam megy a nagy páramentesítő gép egész nap. Érdekes módon most épp ott kezdtünk penészedni, ahol eddig nem. A szobánkba.Rendszeres szellőztetés és 24 fok mellett. De nem picit, egész falhossz felül vagy 20 centis szélesen. És nem is az a fekete penész, hanem mint amit zsírral lecsaptak. Szörnyű. Meg a konyha, ott is megy a konyhai páraelszívó, mégis sok helyen penészedik a fal :(

Ecet is ugyanolyan büdös sajnos.

2017. jan. 6. 13:39
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Néha a fürdőben kell, olyankor befújok, kinyitom az ablakokat, és elmegyünk otthonról pár órára.
2017. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Nyilván a használati utasításnak megfelelően használtam gyerek mellett is.

Nem tartózkodott a helyiségben addig míg ki nem ment a szag. Alapos szellőztetéssel pár óra után nem érzódik.

Ez volt tavaly.

Idén megelőző jelleggel megcsináltuk nyáron a szavózást, amikor nyoma se volt penésznek és azóta sincs.

Mondjuk nem is lazsáljuk el a rendszeres szellőztetést.

2017. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!