Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van másnak is negatív tapaszta...

Hétangyal kérdése:

Van másnak is negatív tapasztalata a Dévény tornával kapcsolatban? .

Figyelt kérdés
Nekünk az a tapasztalatunk, hogy nagyon a pénzre megy, nagyon erőltetik a minél gyakoribb kezelést. Értem ez alatt, hogy ha felállt mondjuk a gyerek elsején, és harmadikán még nem ül le tökéletesen, vagy nem kezd el magától lépegetni, akkor azonnali következő kezelést ajánlanak. Esély sincs a gyakorlásra. Szinte kőbe vésetten követelve van, hogy hány nap múlva mit kellene csinálnia a kicsinek. Értelmes, tanulékony, érdeklődő gyerekről van szó
2017. jan. 7. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
A legtöbb esetben átverés csak. A gyerekek nem a nagykönyvben leírtak szerin működnek. Amikor egy gyerek feláll, nem biztos, hogy le is ül. Lépegetni pedig csak később fog. Sőt, az is gyakori, hogy valamit csinál, de utána akár hetekig sem ismétli meg. De idővel mégis megtanul állni, ülni ,járni a Dévényesek nélkül is.
2017. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem értek egyet.Szerintem ez emberfüggő hogy valaki pénzéhes, vagy sem.Mi november közepe óta járunk (3 orvos nézte meg, az ő javaslatukra) hetente egyszer, még én kérdeztem, hogy heti egy alkalom biztos elég-e mire azt mondta a hölgy hogy az állapota alapján elég.A mi babánk koraszülött volt és születési ideje szerinti 5 hónaposan még csak hátról hasra fordult, a tornának köszönhetően már forog, átfordul miden fele, a kúszással próbálkozik.Szerintem nem jó embert foghattatok ki😐 Én már az első alkalom után láttam a változást, ja és ami a legfontosabb pont a héten mondta a szakember, hogy már csak 2-3 alkalomra van szüksege.Szóval mi jó emberrel akadtunk össze, én csak dicsérni tudom a tornásztatót és magát a Dévény tornát is.
2017. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
2, és az nem pénzéhség hogy 5 hónaposan még nem elvárás, hogy forogjon, de azért rábeszél a tornára?
2017. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Akkor minek viszed Dévényre! Ne vidd! Majd sokkal többet ráfizetsz 6-7-8 éves korban, amikor a gyerek iskolaéretlen, diszleksziás, diszgráfiás, diszkalkuliás stb. lesz. A lepontozóknak üzenem, hogy nagyonis van összefüggés!
2017. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekfüggő. nálunk a dévényes látta a babát, azt mondta, rajta csak ő segíthet. Azonnal kezdjük meg a kezelést, mert egyszerűen óriási szüksége van rá, mással ne is próbálkozzunk. Közben a korafejlesztőben kapott más tornát, tb támogatottat. Nagy gondban voltam, mit is csináljak. Hát úgy döntöttem, hogy megpróbáljuk az ingyenest, de ha záros határidőn belül nem látok javulást, akkor irány a dévény. Szerencsére tökéletesen hatásos volt nála a támogatott torna is. Pedig nem kicsi volt a baj.
2017. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 3-as válaszoló (2-es vagyok) ha elkerülte volna a figyelmedet írtam hogy 3 ORVOS ajánlotta a dévény tornát.Ja és az állapotfelmérésen azt mondta a tornásztató, hogy nem muszáj vinnünk nincs óriási probléma, csak kötöttek az izmai.A mi döntèsünk volt és egy percig sem bánnom...és nézz utána egy 5 hónapos babának már illik legalább jobbra, balra fordulni, a mi babánk meg ha hasra tettük alig bírta magát tartani és úgy vetődött a hátára mint egy zsák.Szóval teljesen hidegen hagy amit gondolsz....ráadásul még a leírtakat sem tudtad értelmezni...szóval hagyjuk.
2017. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Legnagyobb probléma vele, hogy hatására a picik úgy meglódulnak, hogy gyakran átugornak bizonyos mozgásokat vagy nem a kellő ideig űzik.

Pl.: a nem kúszó pici rögtön mászni kezd. Kellene pedig mindkettő és a mászást is minél tovább kellene hogy erősödjön a járáshoz.

2017. jan. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nővérem babájának a hátán teljesen bevolt feszülve az izom és a lába befele állt... üvöltött a kicsi mikor kezelték viszont 2. Kezelés után elkezdett forogni oda vissza, azt hiszem 4-5 hónapos volt. Nekem koraszülött 3hónapos kisfiam van a karján feszes az izom, most akarok időpontot kérni. (A kórházba kontrollon azt mondták, hogy csináljak aszisztált mászatást vele, és ha nem lesz jobb akkor vigyem, de miért várnék?!
2017. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!