Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek negatív tapaszta...

Van valakinek negatív tapasztalata a Dévény módszerrel kapcsolatban? (nem vált be, stb. )

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak jót hallottam róla. Több hasonló terápia van és az egyik módszer követőinek szokás leszólni a másikat. Ennek oka egyrészt egy kis szakmai féltékenység illetve az, hogy igazán csak akkor lehetne mérni egy-egy módszer hatékonyságát, ha csak egy módon kezelik a gyereket. Sokan hordják többféle fejlesztésre a gyereket, mert a szülőnek csak az a lényeg, hogy fejlődjön a gyerkőc. Tehát el kell engedni a füled mellett az ilyen jellegű megjegyzéseket, vagy nem feltétlen muszáj mindenkinek tudni, hogy hova hordod a gyerkőcöt.
2009. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csak szuperlatívuszokban hallottam róla beszélni.Mindenki dicséri.
2009. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csak disérni tudom. Mi voltunk ott. És azt kell mondjam a jelek alapján nem igazán tudom elképzelni, hogy rosszúl csinálják. Mivel ez speciális masszás-torna. Lényege a letapadt izomzatok lazitása, hogy rendesen használni tudja. Mi 8 hósan mentünk. Lányom kihagyott egy rakás fejlődési fázist, nem mászot, nem kúszott nem forgot, magától sem volt hajlandó felülni. Torna után rá egy hónapra állt, 10 hónaposan kapaszkodás nélkül ment. Nálunk szuperul bejött.

Egyetlen egy rossz hatása van, hogy végig bőgi a gyerek, mert bizony azért fáj az a masszás neki. De nem mindegyiknek. :)

2009. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!