Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S.! Kinek kell leadni...

S. O. S.! Kinek kell leadni az orvosoktól kapott papírokat (belgyógy, fogászat, labor)?

Figyelt kérdés
Az első vizsgálatok papírjaira gondolok, amit 12. hétig kell elvégezni. Azért fontos most nekem, mert holnap megyek Down-szűrésre, 8:30-ra, a belgyógyászati vizsgálatra pedig 8-ra kell mennem, félek, nem érek oda a szűrésre, ami időpontos. Oda most kell vinnem ezeket a 12hetes eredményeket, vagy a védőnőnek, vagy a terhesgondozásra...? Biztos mondták, de tuti elfelejtettem a sok infó között... Köszi előre is:) !
2010. máj. 4. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd a nőgyógyászod és a védőnő fogja ezeket a papírokat megnézni. Otthagyni nem kell majd egyiknél sem.
2010. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor holnap a terhesgondozóba szerintetek nem kell vinnem? Most vagyok 12-13. hetes. Jó lenne, mert akkor nem kellene kicentiznem az időpontokat...
2010. máj. 4. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, én az első alkalommal otthon hagytam az összes leletemet:) Senki nem szólt egy rossz szót sem. Utólag is be lehet írni az eredményeket, abszolút nincs jelentősége pár nap eltérésnek.
2010. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Mostmár megnyugodtam, futok is, mert lekésem a buszt!
2010. máj. 5. 07:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőlem soha, senki nem kérte a belgyógyász és fogászati szűrés papírjaimat. Én szóltam, mivel a belgyógyásznál majdnek infarktust kaptam a 180/100-as vérnyomásommal. Aztán a védőnő rendszeresen mérte. A laboreredményeket mindig a védőnő beírta, az orvos ellenőrizte.
2010. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!