Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magánklinikán ez lehetséges...

Magánklinikán ez lehetséges megfelelő összeg fejében?

Figyelt kérdés
Szerintetek magánklinikán meg lehet oldani,hogy császár közben az orvos elkösse a nőt, ha még nincsenek meg hozzá a jogilag szükséges feltételek? Van olyan orvos, aki erre hajlandó?
2017. jan. 11. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vállalják.
2017. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan ilyet nem tehetnek, nem hivatalosan meg hülyék lennének megtenni, hogy aztán börtönben csücsüljenek.


Mert mi van ha szóban megegyeznek, aztán asszonyság meg két év múlva megint rákattan a gyerek témára és beperli meg feljelenti az orvost, hogy őt meddővé tette. (Nyilván papíron nem lehet megegyezni, de ha megtennék bíróság azt is érvénytelenítené, mert törvénytelen.)


Ezt az elkötést felejtsétek már el ebben a formában egyszer és mindenkorra. Vagy utazzatok ki Szomáliába vagy valami olyan helyre ahol kevésbé veszik komolyan az emberi jogokat, és végeztessétek el ott a műtétet. Csak aztán ne kelljen reklamálni se.

Annyi ilyen kérdés van mostanában itt erről...

2017. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az én dolgom megcsinálja. Harmadik császárom lesz. Pécsett.
2017. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Mármint az adminisztrációs procedúra nélkül csinálja meg, a jogi feltételeknek megfelelek. 37 vagyok és 3. gyerek. Előző voltam.
2017. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Oké utolsó, de neked már semmi törvényi akadálya nincs. A kérdezőnek meg nyilván van. Így ezt nem fogják bevallalni neki sehol, mém hiányzik nekik egy esetleges pereskedés egy stikában elveszett beavatkozásért.
2017. jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!